Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / Vyšší erekce
Autor Zpráva
Omnia3

Člen
# Zasláno: 3 Pro 2011 21:13

Dobrý den, mám problém s erekcí někdy normálně, ale hlavně trochu v podnapilém stavu.. není nějaká látka která by to zpravila, kromě drahé viagry? Věk 20...k doktorovi se mi s tím nechce..
blu3

Člen
# Zasláno: 3 Pro 2011 21:26

V podnapilym stavu je to naprosto normální, to má každej chlap

Vim, že existovaly nějaký supr prášky který ti rapidně snížily promile...nevim teda jejich přesnej název ale byly taky dost drahý ale možná by to mohlo pomoci.
Omnia3

Člen
# Zasláno: 3 Pro 2011 21:33

no já to mám velmi často i když nejsem podnapilý ... nevim co je špatně, když jsem mladý
tetsuo

Člen
# Zasláno: 3 Pro 2011 21:51

Základně se na prokrvení používá aminokyselina arginin. Z ní v těle vzniká oxid dusnatý (NO2, nitrix).
To je základ spousty výrobků na erekci - ArginMax apod. Většina výrobků v lékárnách nebo přes internet je zbytečně drahá, arginin se dá sehnat i za polovic a funguje často až při vyšších dávkách (3-5 g).

Obecně dobrou látkou je niacin - vitamín B3 - při dávkách nad 20 mg. Ideálně 30-50 mg.

Pomáhá i zelený čaj v kombinaci s niacinem a argininem.

Celkově pomáhá zhubnout a zlepšit si kardiovaskulární kondici - rozšířit si krevní řečistě cvičením. Ono se to pak později projeví i u erekce.

Pak jsou tu věci, které pomáhají zadržovat vodu v krvi, čímž zvětší její objem. Obecně se jim říká plasmaexpandery, jde o určité typy sacharidů - glycerol a erythritol.

Vhodné je ředit krev - obecně vodou, dobrá je šťáva z červené řepy, ředvičky. Nejsilnější je suplement MSM - ten se ale nesmí kombinovat s alkoholem.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Lejla

Člen
# Zasláno: 29 Zář 2020 09:29

Ahoj, snad nevadí, když se zapojím do téhle citlivé diskuze jako žena. Řešili jsme právě to samé s přítelem. Je mu 25. V podnapilém stavu někdy není schopný dosáhnout erekce vůbec a někdy se stane, že když už dosáhne erekce, tak má tak obrovskou výdrž, že málem není schopný dosáhnout ejakulace. Co s tím? Jinak ptáš se na viagru. Ano je dražší, a také asi proto existují její generika jako třeba tohle. Já ale nevím, jestli by to bylo pro přítele to pravé. Možná lepší přestat pít :D
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0