Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / tetování
Autor Zpráva
felix47

Člen
# Zasláno: 29 Srp 2011 10:43

Zdravím, cvičím 4x týdně už tak půl roku, nechci být profesionální kulturista, chci mít jen svaly tak akorát. Za ten půl rok sem se trochu vypracoval, ale pořád nejsem svalnatej tak jak bych chtěl. V poslední době přemýšlím že si nechám udělat tetování na rameno, myslíte že je to dobrý nápad? Názory co sem našel na internetu sou různé, někde píší že nárůst svalové hmoty tetování nevadí a pořád zůstává stejné, jinde zase píší že se může tetování poškodit, a změnit tvar . předem děkuji
tetsuo

Člen
# Zasláno: 29 Srp 2011 16:03

jinde zase píší že se může tetování poškodit, a změnit tvar
Tak to snad dá rozum, když se kůže roztáhne.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
RoManL4

Člen
# Zasláno: 29 Srp 2011 21:39

Znám hodně kulturistů i lifterů s tetováním a pohoda.
Takže pokud cvičíš rekreačně tak v tom nevidím problém

Odpověď nalezneš v poznání..
Lejla

Člen
# Zasláno: 4 Pro 2020 18:39

Ahoj, tak už nám konečně zase otevřelo co? Já mám z toho obrovskou radost. Ale zároveň nám otevřely i salóny a já už se dlouho chystám na takové menší tetování. A to je tetování očních linek. Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho bych po tomhle kosmetickém zákroku neměla cvičit. Vím, můžu se zeptat přímo v tom salonu až tam půjdu. Ale chci mít už dopředu jasno co můžu a co ne. Díky.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 3
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0