Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Ostatní / Nový web a fórum BodyTest.cz
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zprva
tetsuo

len
# Zaslno: 28 Dub 2011 13:34


Ten design, co mame, neni zadna kopie T-Nation.com, je to podobny jen tou cernou a cervenou barvou na homepagi. Design je prevzaty jako shareware uplne odjinud.

Menu ma na muj vkus prilis podmenu a polozek, dostat se odnekud nekam imho bude zbytecne moc mysoidni prace
Na tim jsem nejakou dobu premyslel, ale predpokladam, ze 80 % lidi nejprve klikne do sekce zacatecnici a 90 % lidi bude vybirat hlavne aktualni clanky (zatim tam roluji 4, ale myslime si, ze jich dame kazdy tyden tak 6-8 novych/z archivu). Cast lidi pujde taky pres archiv. (On pak zmizi ten boxik Aktuality-Forum-Eshop-Archiv a bude tam jen Archiv a System. Na Forum a Eshop budeme poutat jinudy.)

A kdyz uz nekdo bude chtit neco najit (napr. cviky na jednotlivy partie), tak at se proklika. Bodybuilding.com ma taky rozvity menu. A je to nejnavstevanejsi stranka.
Mne naopak treba stve, jak je na T-Nation slozity opravdu neco najit.

Je mi jasny, jak je to ted nenaplna kostra, ze to muze byt trochu frustrujici tam klikat, stejne jako ze na HP jsou nektery nefunkcni/zbytecny prvky.

V budoucnu budem menit i logo - ale zatim se nam nepodarilo udelat nic vyhovujiciho a selhal i profi grafik. Cili to bude reseny taky pozdeji.

Momentalne prijimame od ruznych lidi, co se vyznaji ve web designu a aplikaci spoustu podnetu a postupne je zapracovavame.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
b3a7

len
# Zaslno: 28 Dub 2011 16:30 - Zmnil/a: b3a7


"Mne "inspirace" t-nationem prijde nestastna, t-nation neni spatnej co do funkcnosti, ale tomu jejich stylu "cervene na cernem" jsem na chut neprisel. Mam skoro dojem, ze kdyby to nekdo zazaloval jako pokus o kopirovani, tak to vyhraje, tim spis, ze jde o web o treninku s velmi podobnymi zdroji."

Beru tvůj názor, ľe ti designově nemusí sedět. Ale to co si napsal o nějakém kopírování je naprosto, ale naprosto nesmysl.

Nevim co to je "pokus o kopírování", ale ten kdo dělal někdy webdesign určitě ví, ľe kombinací barev a designů neexistuje miliardy, ale budou si podobné.

Tím spíą, ľe jsou to weby se stejnou tématikou, takľe si podobné uľ z principu musí být (nebo si měl tetsuo dát menu dolu?!)

Jde vidět, ľe ani v právu se moc neorientujeą. "Tak to vyhraje" - na tom webu není NIC pouľité z t-nation. To by musely být kopírovány přímo části webu.


Kdyľ budou mít dva fotbalové kluby stejné týmové barvy a k tomu web týkající se fotbalu, tak první klub bude ľalovat ten druhý a jeątě to vyhraje?


Názor jako takový beru, ale takovouhle bezpředmětnou a útočnou kritiku, která stojí na tvých neznalostech, nikoliv.
luchna

len
# Zaslno: 28 Dub 2011 17:51


nejde se mi registrovat na forum - kdyz zadam hesla a potvrdim, cervene se podbarvi "Oveření hesla" a nejde to dal
Cornelius

len
# Zaslno: 28 Dub 2011 18:04


nejde se mi registrovat na forum - kdyz zadam hesla a potvrdim, cervene se podbarvi "Oveření hesla" a nejde to dal
Registrujte se na hlavní stránce. Rozklikněte si kolonku ''Registrace - Register'' - vyplňte údaje a klikněte na tlačítko: Registrace - Register. Pak se uľ jen přihlaąte.
Cornelius

len
# Zaslno: 28 Dub 2011 18:09


"Mne "inspirace" t-nationem prijde nestastna, t-nation neni spatnej co do funkcnosti, ale tomu jejich stylu "cervene na cernem" jsem na chut neprisel. Mam skoro dojem, ze kdyby to nekdo zazaloval jako pokus o kopirovani, tak to vyhraje, tim spis, ze jde o web o treninku s velmi podobnymi zdroji."
Názor jako názor. Nicméně, na počátku nám vůbec neąlo o to, aby to připomínalo nebo aby to vypadalo jako T-NATION. Červenou barvu jsme zvolili jen tak ''po haluzi''.
Patricio

len
# Zaslno: 28 Dub 2011 18:43


Nejak vam to blbne - vse z fora pryc, i cela registrace...


It's time for change - train hard or go home!
Cornelius

len
# Zaslno: 28 Dub 2011 18:44


Opravdu ? Já vídím vąe namístě.
tetsuo

len
# Zaslno: 28 Dub 2011 18:51


názor jako takový beru, ale takovouhle bezpředmětnou a útočnou kritiku, která stojí na tvých neznalostech, nikoliv
Ja to zas tak utocne nebral. Myslim, ze dost lidi napadne jakasi inspirace T-Nationem, ale zalovatelne na tom neni nic; opravdu jsme nic primo nekopirovali, ani neprebirali, neukradli apod.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
b3a7

len
# Zaslno: 28 Dub 2011 19:02


No mně prostě zarazilo, jak někdo můľe "na férovku" napsal, ľe by to klidně někdo mohl ľalovat a jeątě by vyhrál.

Tak inspirace je pro vytvoření designu naprosto přirozenáí, těľko bude kaľdy grafický návrh 100 % originální, to ví kaľdý, kdo se aspoň okrajově designem zabývá. To by muselo být na internetu cca 50 webů se svým stylem a ostatní by byly kopie.

Jasně, podobnost tam je, to sem si taky vąiml, ale ani náhodou mě nenapadlo, abych tu někoho obviňoval z jakéhosi "pokusu o kopírování" - to je fakt k smíchu.
Patricio

len
# Zaslno: 28 Dub 2011 19:06


Opravdu ? Já vídím vąe namístě.

http://leteckaposta.cz/642862222 - screen z 28.4.2011 ; 19:05

To asi neni ok...


It's time for change - train hard or go home!
Cornelius

len
# Zaslno: 28 Dub 2011 19:12


To asi neni ok...
To opravdu není. Dělá to jeątě někomu? (mě osobně se to zobrazuje vpořádku)
Patricio

len
# Zaslno: 28 Dub 2011 19:16


Ted uz to je v poradku. Cim to bylo?


It's time for change - train hard or go home!
Cornelius

len
# Zaslno: 28 Dub 2011 19:19


Ted uz to je v poradku. Cim to bylo?
Moľná se nahrálo staré cookies, které bylo uloľeno aicky prohlíľečem. Jinak si to nedovedu vysvětlit, schválně jsem to zkouąel přes osobní i pracovní PC.
luchna

len
# Zaslno: 28 Dub 2011 21:03


tak pres register na hlavni strance to jede ale pres registraci na foru to neslo
wunti

len
# Zaslno: 28 Dub 2011 22:27


Osobne bych neresil jestli to je ci neni necemu podobne ... dulezite pro mne osobne je, ze tam jsou velice dobre clanky a vypada to z meho hlediska good... i forum je supr a padlo mi...
b3a7

len
# Zaslno: 28 Dub 2011 22:49


Tak tak wunti

Konečně web, kde jsou a budou relevantní informace.

Forum taky vypadá hodně pěkně .
tetsuo

len
# Zaslno: 29 Dub 2011 00:10 - Zmnil/a: tetsuo


Zatím je to názorový monopol Petra Nováka a můj, časem tam budou přibývat i hlasy jiných lidí zběhlých v oboru. (Sám sebe nepokládám za odborníka, jen poučeného laika a editora článků.)


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
petrucio

len
# Zaslno: 29 Dub 2011 00:31


Názor jako takový beru, ale takovouhle bezpředmětnou a útočnou kritiku, která stojí na tvých neznalostech, nikoliv.

Mno, neni tu nekdo tak trochu citlivka? Jediny, kdo tu bezpredmetne utoci, jsi Ty, kamo. A tos jeste zapomnel napsat, ze nevim nic o muskareni.
b3a7

len
# Zaslno: 29 Dub 2011 16:29


Já se tady hádat nehodlám, to si ąpatně pochopil.

Ale na tohle jsem opravdu docela "citlivka".

Fakt příątě neľ napíąeą takovou kravinu, tak si to promysli.

Ty lidi si s tim dali hrozně moc práce a určitě neni příjemný, kdyľ jim někdo řiká, ľe to někdo skopírovali a ľe by to bylo na ľalování. Vím o tom svoje.

Ale nemám potřebu se to přít o tvůj názor, jen jsem měl potřebu uvést věci na pravou míru ;)

Nemyslim to zle, jen to působí nehezky.

no offence jak se řiká.
tetsuo

len
# Zaslno: 1 Kv 2011 11:13


Omlouváme se, ale e-shop bude funkční aľ dnes večer. Kolega měl včera perný pracovní den a jeątě musel řeąit »uknuté auto. Dnes se nám těsně před spuątěním nabalily nějaké technické problémy, které snad brzo vyřeąíme.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Patricio

len
# Zaslno: 1 Kv 2011 13:26


Super, jsem zvedavy jak bude vypadat a jake budou ceny...?!

Jinak nebylo by spatne zalozit na bodytest.cz topic ohledne funkcnosti webu - tzn aby clovek nemusel chodit sem pro info co je a proc je...


It's time for change - train hard or go home!
b3a7

len
# Zaslno: 1 Kv 2011 13:43 - Zmnil/a: b3a7


Taky se těąim ;)

Hlavně konečně obchod, kde si budeą vybírat mezi tím co potřebujeą a co ne. Nikoliv jako ve větąině ostatních, kde hledáą dobré a kvalitní věci mezi kupou nekvalitních.

To uąetří celkem dost času.

quaero

len
# Zaslno: 1 Kv 2011 17:36


Jinak nebylo by spatne zalozit na bodytest.cz topic ohledne funkcnosti webu - tzn aby clovek nemusel chodit sem pro info co je a proc je...

+1
tetsuo

len
# Zaslno: 1 Kv 2011 17:39


To se asi stane pozdeji, az web nebude v betaverzi. Tenhle tyden ozkousime, jak funguje eshop a budeme dal ladovat clanky (ono jich je v supliku desitky...).

Jakmile budeme mit pocit, ze web slape, jak ma, tak uz jakekoli dalsi veci ohledne funkcnosti budeme pravidelne zverejnovat v Aktualitach.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wunti

len
# Zaslno: 2 Kv 2011 11:37


Koukal jsem, ze byl nejaky kolaps fora - ztrata dat nebo co, hm?...
Ojedinela vec? nebo to mam cekat casteji?
Cornelius

len
# Zaslno: 2 Kv 2011 14:20 - Zmnil/a: Cornelius


Omlouváme se za potíľe, poskytovatel přesunoval několik terabytů dat, nahrál nám starąí zálohu webu. Uľ jsme poskytovatele na tento problém upozornili a do hodiny by to mělo být v pořádku (tedy nahraje nám zpět včerejąí zálohu). Tento kolaps byl ojedinělý a nebude se jiľ vícekrát opakovat. Děkujeme za pochopení
tetsuo

len
# Zaslno: 3 Kv 2011 14:58


No, budeme se po tomhle kolapsu davat chvili do poradku...


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
quaero

len
# Zaslno: 3 Kv 2011 16:59


Takľe e-shop hned tak nebude?
Andre

len
# Zaslno: 3 Kv 2011 17:00


Prosim te jak to vypada s tim e-shopem ?
tetsuo

len
# Zaslno: 3 Kv 2011 17:07


Hele, par dni. My dneska vecer budem mit s Corneliem nejakou poradu o tom.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist