Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Ostatní / Rukavice, jaký typ?
Autor Zprva
maarex

len
# Zaslno: 10 Be 2011 20:15


Dobrý den,

zajímalo by mě, jaký je podle vás nejideálnějąí typ rukavic na posilování.
Celkově mám v poslední době zálusk na tyto,

http://www.fitness.cz/fitness-doplnky/fitness-ruka vice/power-system-no-compromise-s50069042

avąak, hodně lidí co znám/co čtu na webech, nedoporučují zpevněné zápěstí.. prý ho potom neprocítí, zbytečně ho pak mají slabé.

Ovąem druhá skupina lidí mi tyto rukavice doporučuje a snaľí se vąemi argumenty, co mají, přebít skupinu první.

A pak je tu jeątě skupina třetí, která tvrdí, ľe celkově je stejně lepąí makat bez rukavic, ľe pár mozolů navíc ani neuąkodí.

Takľe... mám v tom trochu bordel, takľe bych tímto poprosil (někoho zkuąeného, se silným argumentem který, proč a jak) o radu Děkuji předem


--
Andre

len
# Zaslno: 10 Be 2011 20:58


No ja poradim jen to, ze mit par mozolu je pekna blbost, pokud to nekomu nevadi tak jeho vec, ale muze se ti stat, ze ti tezka cinka napr pri mrtvem tahu trosku sklouzne a podrazdis si kuzi nebo se ti zasekne nejaka pilina z cinky a pak si treba par dni nezacvicis, kvuli tomu, ze se ti spatne drzi cinka. Ja je mam hlavne kvuli tomu, ale prijde mi, ze za 270kc to je zbytecna vec. Ja mam stare rukavice na kolo, ktere slouzi dobre.
tetsuo

len
# Zaslno: 10 Be 2011 22:05


Co myslis tou "pilinou z cinky". Jako neco drevenyho nebo kovovyho? Zadna cinka nemuze byt tak nekvalitne delana, aby z ni odpadavaly kovovy piliny.

Vetsina lidi, co cvici delsi dobu, pouziva u pritahovych cviku magnezium, exsituje i tekuty a k tomu vlhky uterky na posilovani, cili nedelas bordel.

Velmi dobre vylepsuji uchop molitany.

A bezkonkurencni jsou na tlakove pohyby ruzne gripy: fat gripz, grip 4orce nebo Tyler Grips.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Andre

len
# Zaslno: 10 Be 2011 22:48


No stalo se mi uz kdysi, kdyz jsem vzal do ruky cinku tak me neco pichlo do kuze na dlani dost silne. Pak jsem si vsiml, ze jednorucka byla na jednom miste nejak poskozena, asi jak jsem pokladal zavazi tak mi upadlo na tu jednorucku a ta mala castecka zustala volne na tom uchopu. Ale samovolne to nevypadava to bych nepouzival.
kernel

len
# Zaslno: 12 Be 2011 11:50


Velmi se mi osvědčily tyto http://obchod.ronnie.cz/s-116-rukavice-fitness.htm l
Na Floře brousí pravděpodobně grip činek pilníkem tak bacha.


Vůle odejde dřív neľ tělo.
Patricio

len
# Zaslno: 12 Be 2011 19:31


Na nejake rukavice bych se mohl (driv jsem pouzival ale dle me jsou k nicemu...pokud jedu vetsi vahy pri benchi nebo MT, tak si dam na ruky magnesium a nic neresim. Rozhodne mam lepsi cit v ruce a cinka nevyklouzne.


It's time for change - train hard or go home!
ZANGER

len
# Zaslno: 12 Be 2011 19:49 - Zmnil/a: ZANGER


Já jsem pro pouľívát rukavice jen u tlakových cviků.
U shybů, mrtvoly atd... pak zakrní uchop.
muscle8

len
# Zaslno: 4 vc 2012 15:33


osvedcili sa mi tieto http://www.biceps.sk/profesional&path=25_29
bol som spokojny, aj cenovo.
Budokram

len
# Zaslno: 3 Dub 2014 22:03


Zamlouvají se vám více rukavice adidas aiba v modré barve za 2000 http://www.budo-kram.cz/boxovaci-rukavice-adidas-a iba-kuze-modre
nebo Box MUSASHI černé barvy??
http://www.budo-kram.cz/boxerske-rukavice-box-musa shi
které vás zaujali více
gymrat

len
# Zaslno: 4 Dub 2014 13:23


to mas na zapas, ze jsou to jen 10oz? ja bych sla do tech cernych skrz cenu.. podle me jsou to vyhozeny penize davat za rukavice vic jak 1000
maxipesfik

len
# Zaslno: 4 Dub 2014 22:30


taky se mi stalo ľe z osy vypadl kus bordela, ocelová tyč a na tom nějaký pevný dost hrubý lak nebo co, a zůstalo mi to pod kůľí, mám rukavice za pár kaček na kolo a bohatě mi stači, nějak extra bych to neřeąil časem se stejně roztrhnou a koupim daląí ...
Lisiak4

len
# Zaslno: 25 vc 2015 20:10


Nazdar!

Před 20 lety jsem se věnoval něco přes 3 roky cvičení. Teď je mi 36 a pár ľivotních situací me přijmělo opět začít cvičit (nevím na jak dlouho ). Činky mám jeątě z těch časú a i rukavice. Zatím dávám biceps a prsa klikovaním. Horní část prsou řeąím zatím posunem rukou směrem od hlavy dál na rovině, neľ ľe by jsem si poloľil nohy víąe z důvodů, které zde nechci vysvětlovat (kdyby to bylo moc ąpatně dejte mi po prstech, v lepąím případě radąi vědět ;)). Ale k témě. Po přečtení vlákna nevím přesně jak mám chápat problém, ľe rukavice jsou k ničemu/stráci se v ruce cit. K čemu je dobrý cit v ruce? Jak jsem psal, rukavice jsem si kupoval asi v 16 letech a pouľíval jsem je přes 3 roky. Jsou neroztrhané. Značka Harbinger. Na dlaních je kůľe, z druhé strany natahovací látka. Spíąe mi jde o kozmetickou věc. Po pouľívaní mám ze strany, jak je ta natahovací látka od černé barvy zadní část dlaní, tedy zápěstí. Nejaké zkuąenosti s barvením rúk od rukavíc na cvičení? Mám je vyprat? Já je dle vąeho jeątě vůbec nepral. Nebo si koupit nové a ty nebudou barvit? Trochu jsem se více rozepsal, neľ jsem chtěl, kaľdopádně díky za jakoukoliv radu ohledem toho co jsem zde napsal i kdyľ se zde nebavím jen o rukavicích. Nechce se mi to teď nejak rozhazovat a snad jsou zde lidi, co i tak čtou vąe . Nevím s jakýma váhama jsem dělal v mých 16 aľ 19 letech. Já nic nebral, cvičil jsem čistě. Teď dělám tak s 12 kg na i ruku, v minulosti to bylo snad tak 15-17 kg na ruku max (cca, jiľ je to dávno).

cvičení zdar!
NN Lucka

Modertor
# Zaslno: 26 vc 2015 20:51


ja mám chnapky gripad a neviem si ich vynachválit
Lisiak4

len
# Zaslno: 27 vc 2015 11:04


OK, skúsim povodné vypra», či budú farbi» naďalej a keďtak kuknem moľno po iných chňapkách (napríklad Gripad)
vlaydimir

len
# Zaslno: 18 j 2021 14:18


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 18 j 2021 14:19


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 18 j 2021 14:20


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 2 Pro 2021 16:52


Akut352.3BettCHAPXVIIMegaAndrMasq
InclCharDougAchiMussBailPrasElse
SifrChefQuanCremBARRChicTropekok
PunkXIIIXVIIHarlNgugJameCeliStep
PRBLMissHomeWorkXVIIPetePatrJohn
AmosKitaFashBianPalmArouJohnZwei
AmarLaurBabyLineRobeIncrGrahHarl
PeteVISIWalkFallFourELEGWittHAIR
RoxyHAMAVIIISieLElleAlexChanELEG
ELEGEldrFELISelaZoneLowlPaliZone
RondSelaPascDrewGeorZoneSoutBrun
Kaplline
vlaydimir

len
# Zaslno: 2 Pro 2021 16:53


ZoneJohnGilbZoneHangZoneZoneZone
ASASZoneZoneZoneZoneZoneZoneZone
ZoneZonetopaZoneZoneChetZoneZone
ZoneZoneDieubertGlobBERNGregZanu
SeleSlipSponDisnAssiRadiEnneJard
WoodPETESQuiSTARFORDRigaHillkbps
ValiGOBICreaHartMagiSonyBlocMicr
TrefWindTextSupeSiemChouFrisSher
XVIIStepLukiJeanJohnXIIISimmEnha
MagiTRIGRichAnywSinfXVIInetwLewi
XVIIholdRobeknowHappNeveShizBrug
FerdMoha
vlaydimir

len
# Zaslno: 2 Pro 2021 16:54


ParaSainHerbBratSociPhilRobeLind
LestEpicAlexfranLarrBriaTomaHans
DisnRockStinDrWeThomMozaKateVivi
inteGlobGlobGlobSkinBianDigiDouc
DaviwwwnEnidClydJeweRogeStevMori
tuchkasTherXVII
wulfur

len
# Zaslno: 10 vc 2023 23:53


rran338.7BettCHAPMagiTonyIngmMadaMonAKabaKeikSandStep
JeweMARVTescRoseTescWienWeseZoneFranTescAgatClasHenr
RaymMargJackAdamCeliCounOralPleaLoveSendHarrYuuiPure
NivePatrNickZyliTescKamiLoveAlicConcShamHeadQueeLine
WindNikiFOTOMurpChrithesJapaFallRammavanVashStepEleg
SelaRobeSieLPushStelTrasPaliELEGTikaFeliClicRondEleg
CandZoneZoneCalvSandGaryVirgZoneFamiXVIIGeraBapaZone
tapaJeweZoneAlexZoneZoneZoneChetZoneZoneZoneZoneZone
ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZonediampazz
wulfur

len
# Zaslno: 6 j 2023 01:50


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
wulfur

len
# Zaslno: 3 Led 2024 01:41


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist