Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / Ochrana klbov
Autor Zpráva
cresh

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2011 19:06

Ahoj, potreboval by som poradit ohladne zdravia pri cviceni. K veci: ide o to, ze poznam zopar typkov, ktori dokazu dvihnut napr. v benchpresse 160 kg, alebo v drepoch dat 200 kg, ale vetsinou maju taky zdravotny stav ze im robi problem zohnut sa, pukaju im vsetky kosti, bolia klby a pod. Pritom sa dobre rozcvicuju.
Zaujimalo by ma co zapricinuje tieto problemy a ako im predchadzat ? Mate nejake osobne skusenosti ? Beriete nejake klbove vyzivy alebo nejake vitaminy ? Co by ste mi odporucili aby som neskoncil podobne ? Lebo nechcel by som v 30. rokoch skoncit tak , ze sa nebudem moct zohnut ? A vobec je potrebne nieco brat pokial su moje silove vykony v benchpressi len cosi nieco okolo 95 kg ?
Claws

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2011 19:12

Pořád je potřebné něco brát jako prevenci, tak se vyhneš problémům s úpony/šlachama/kloubama v pozdějším věku, kdy se to projeví nejvíc okolo 30-45letech (jsou samozřejmě lidi u kterých se to neprojeví vubec, ale to jsou vyjímky). Ber alespoň MSM, a to tak že pořád, bez vysazení. Jestli chceš něco lepšího tak začni dávkovat glukosamin, chondroitin a kolagen - najdi si nějakou směsku na netu, nebo si kup tyhle suroviny zvlášť, upozorňuju že chondroitin (žraločí chrupavky) jsou drahý jak cecek. Dost velký podíl na poškozenách kloubech jsou nepřiměřené váhy (přetěžování se), ty lidi prostě neví s jakou váhou mužou a s jakou ne, což je problém asi 90% všech cvičících lidí - a tak to dopadá, když nenasloucháš tělu. Poroučím se
cresh

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2011 19:26

Vdaka za odpoved ..

este by ma zaujimalo - myslel si tento vyrobok ? http://www.kompava.sk/sk/msm.html
Claws

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2011 19:30 - Změnil/a: Claws

Co tak docela za podobnou cenu koupit mixku všech látek ?

http://www.fitness-suplementy.cz/s-3142-klouby-glu kosamin-chondroitin-msm

(nepropaguji stránku, jen doporučuji suplement)

---
ten výrobek, na který jsi odkazoval, je to očem jsem mluvil. Ale doporučuji myslet více ekonomicky, když je ta ''krize''.
cresh

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2011 19:33

No ja som skor myslel ten co som napisal aj preto lebo tam citam ze to ma aj antialergicke ucinky , co by mi mozno pomohlo, nakolko som pred par tyzdnami dostal alergiu . Ci myslis ze nieje az taky vhodny ?
Claws

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2011 19:35

Ta látka, která tam má být, tam je, jen říkám, proč neušetřit a nemít toho víc za stejnou cenu ve stejné kvalitě.
cresh

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2011 19:42

en říkám, proč neušetřit a nemít toho víc za stejnou cenu ve stejné kvalitě.
No , ako som pisal , chcem skusit ci mi to nepomoze vyliecit alergiu
Claws

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2011 19:47

Zázraky bych vtom nehledal, za zkoušku nic nedáš, kromě nějakých 320 kaček
cresh

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2011 19:49

Nj ... Tak este raz diky za rady
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0