Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / zapesti
Autor Zpráva
Filas

Člen
# Zasláno: 13 Úno 2011 17:26

Cau, mam mensi problem. Cvicim 2 a pul roku. Za tu dobu jsem nabral okolo 20 kilo, ale bylo to tezsi, jelikoz jsem ektomorf. Nyni vazim 85kg a jsem vysoky cca 187cm. Za ty leta uz jsem nabral dost zkusenosti, vyzkousel ruzne suplementy atd. Jidelnicek mam dobry, trenink taktez a regenerace mam take spoustu. Tech 20 kilo je spise svalova hmota, takze jsem vcelku svalnaty (nechci se tu nejak precenovat, ani vytahovat). Ale mam zasadni problem s rukama, presneji zapestim. Za tu dobu, i pres pribrani jsem nezaznamenal narust meho zapesti, a trochu i predlokti pokulhava, ale zapesti je opravdu pozadu, oproti zbytku meho tela. Nevite co s tim? Budu rad za kazdou radu
Filas

Člen
# Zasláno: 13 Úno 2011 17:29

*Vek 17 let
sniper

Člen
# Zasláno: 13 Úno 2011 17:56

Se zápěstím moc nenaděláš.Jsou to víceméně jen šlachy.
TheRespect

Člen
# Zasláno: 13 Úno 2011 17:58

Zapesti a predloktí je taky dost ovlivnovane genetikou.
Nicmene na predlokti, zapesti a na stisk je dobry klasicky mrtvy tah, celekm i shiby, pak vyzkousej cinky, ktery maj tlustsi osu (tedy se zvetsuje i mohutnosti uchopu) a neni take spatné takove to "mačkací" kolečko(nevim, jak se to jmenuje), to muzes mackat klidne kazdy den po hodne opakování.
TheRespect

Člen
# Zasláno: 13 Úno 2011 17:59

*celkem, shyby
Filas

Člen
# Zasláno: 13 Úno 2011 18:01

No na ty genetice to bude asi hodne postaveny, i kdyz teda bracha je celkem hubenej a problem s tim nema. Jinak to mackaci kolecko jsem pouzival dlouhou dobu, i powerball, ale vysledky mi to moc neprineslo. Zajimalo by me, kdybych vazil pres sto kilo, jestli by se neco zmenilo.
TheRespect

Člen
# Zasláno: 13 Úno 2011 18:06

Ja mam taky docela hubeny zapesti a predlokti, opet intenzivne posiluju ted 4. mesicem a za tu dobu se mi predlokti zvetsilo o 2 cm.
ZANGER

Člen
# Zasláno: 13 Úno 2011 18:18

myslím že totálně nejlepší na sílu zápěstí je mrtvý tah. Počkej si až budeš zvedat 150kg, to už něco málo silný zápěstí mít budeš.
Filas

Člen
# Zasláno: 13 Úno 2011 18:35

No, na mrtvole mam cca 105kg. Ja spis myslel, jestli se da zapesti zobjemovat.
TheRespect

Člen
# Zasláno: 13 Úno 2011 18:38

Řekl bych, že předlokti ještě docela o trosku zvetsit jde, ale s tim zapestim to bude horsi.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0