Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / špatné posilování?
Autor Zpráva
ajsigirl

Člen
# Zasláno: 25 Led 2011 14:54

Dobrý den, nejprve chci poděkovat za Vaše stránky, trávím tu celé dny a čtu rady i tipy. Měla bych ale jeden dotaz. Jakým cvikem posílím nebo se vubec zbavím tukového polštářku. Nohy, břicho, ruce s tím problém nemám. Jediným mým problémem je takový malý polštářek na obou stranách nad pánví. Myslím přesně oblst kde končí plavky. Musím si proto kupovat celé plavky protože pokud mám dvojdílné ač jsem poměrně hubená na tomto místě se zaříznou a já jsem potom jak tyčka boule tyčka. Jak se toho zbavit? Snad jsem popsala problematické místo dosti srozumitelně. Děkuji
Urba

Člen
# Zasláno: 25 Led 2011 15:29

Já myslím že na tohle je nejlepší dieta a aerobka.Pomůžou rotační cviky a posílení středu těla možná..
Solution

Člen
# Zasláno: 25 Led 2011 17:21

Zdravím,

posilování vás tuku nezbaví, max. vám zpevní části těla, tuk musíte spálit(vypotit), takže jak bylo psáno výše nějaký aerobik a dieta.
StalinChlapecek

Člen
# Zasláno: 26 Led 2011 13:30

posilování vás tuku nezbaví, max. vám zpevní části těla, tuk musíte spálit(vypotit), takže jak bylo psáno výše nějaký aerobik a dieta.
Souhlasím, až na to vypotit...
Z pravidla neplatí, že potit znamená pálit tuk.
ajsigirl
V první řadě se musíte naučit jíst = tím docílit toho, aby se metabolismus zrychlil jak nejvíc to půjde (tim že budete přijímat , pravidelně jídlo). = potom si můžete, až začít hrát s nějakou tou dietou po nějakých 4 dnech správnýho stravovaní.

Potom je možný přidat nějakou aerobní aktivitu viz zde :
http://www.bodyrock.tv/2010/07/28/fat-ass-burn-off -workout/

Jídelníček zde :
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=3429

Informace shromažduj a šiř dál
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0