Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / Dotazy
Autor Zpráva
davidek

Člen
# Zasláno: 23 Pro 2010 23:17

Ahoj, mám pár otázek na kterých bych potřeboval najít odpověď. Doufám že mi tady někdo pomůže.

17let
186 cm
89 kg
cvičím od září 2009

1. Od novýho roku chci začít cvičit hodně na objem, ale zároveň bych k tomu chtěl chodit na spinnig. Nebude to mít nějaký negativní účinky na objemový trénink když do posilovny bych chodil 3x týdně a na spinning také 3x týdně?

2. Plánu si nakoupit Protein, Gainer. Měl bych si koupit ještě něco? Názor na noční protein?

3. Když nedodržím přesně kolik bych měl mít sacharidů, bílkovin denně tak budu nabírat svalovou hmotu třeba pomaleji?
StalinChlapecek

Člen
# Zasláno: 24 Pro 2010 11:41

1. Od novýho roku chci začít cvičit hodně na objem, ale zároveň bych k tomu chtěl chodit na spinnig. Nebude to mít nějaký negativní účinky na objemový trénink když do posilovny bych chodil 3x týdně a na spinning také 3x týdně?
Záleží na tom jak to bude všechno vypadat.
Jak budeš spát, jak se budeš stravovat apod.

2. Plánu si nakoupit Protein, Gainer. Měl bych si koupit ještě něco? Názor na noční protein?
Určitě je vhodný si koupit gainer. Protein neni ani tak potřeba , bilkoviny do sebe snadno dostaneš v normální stravě (a pokud jí máš dostatečně pestrou).
Jinak dobré je si koupit Lecitin a nějaké vitamíny.

3. Když nedodržím přesně kolik bych měl mít sacharidů, bílkovin denně tak budu nabírat svalovou hmotu třeba pomaleji?
Něco v tom smyslu.

Jenom by mě zajímalo proč tolíkrát spinning (ne že by byl špatnej) je ale hrozně moc zábavnějších a užitečnějších aktivit.

Informace shromažduj a šiř dál
davidek

Člen
# Zasláno: 24 Pro 2010 13:20

1.
spánek 8h/den minimimum
stravovat se hodlám začít už líp, chci si udělat pestřejší jídelníček, jediný co bude problém dodržovat jsou obědy, ty mám ve školní jídelně. jinak chci dodržovat jídelníček co zde navhrhoval Tetsuo.

2. K čemu je dobrý Lecitin? Nějaké vitamíny dají se brát i ty rozpustné ve vodě?

3. Díky za odpověď.

Proč tolikrát spinning?
Nenapadá mě jiná aktivita, zábavnější? Jaký máš na mysli Ty?
StalinChlapecek

Člen
# Zasláno: 24 Pro 2010 14:13

Pokud chceš vědět jak na tom budeš s nabíráním napiš sem trénik který chceš jet (dny kdyho pojedeš , dny kdy budeš dělat ten spining)

jediný co bude problém dodržovat jsou obědy, ty mám ve školní jídelně.
Tady pomůže asi Gainer. + někdy tam budou dávat určitě něco k užitku tak bych si to hlídal

Lecitin hlavně nekupuj v tabletách tam je toho lecitinu cca 40-50%, v granulovým nebo práškovim je 99%.
Lecitin - podporuje regeneraci jater , mozku(pamět) + snižuje ŠPATNÝ cholesterol (přispívá trochu ke spalování tuků)

Jo i vitamíny rozpustné ve vodě jsou lepší než nic pokud nejde o nějaký nekvalitní vyrobky.

Nenapadá mě jiná aktivita, zábavnější? Jaký máš na mysli Ty?
pokud ten spinning děláš za umyslem shazovat tuk ? Což si myslim že jo.
Tak můžeš dělat různé HIIT kardia, long-steady kardia (vytrvalostní běhy) apod.
A dělat je 3x tydnně je zbytečné si myslim. Stejně ZÁKLADY shazování podkožního tuku je ve stravě !

davidek

Člen
# Zasláno: 24 Pro 2010 14:30

Tenhle trénink mam za sebou: http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=5&topic=4218

Plánuju jet tento trénink od nového roku: http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=5&topic=4401

Do posilovny bych chodil třikrát týdně a to: Pondělí, Středa, Pátek
Na spinning sem přemýšlel že bych chodil: Úterý, Čtvrtek, možná i Sobota
Neděle - volno
Spinning nechci jen kvůli hubnutí ale i kvůli kondici a rozšíření kapacity plic. A proč zrovna spinning? Nic jiného semnou není nikdo ochoten podstupovat.

Kolik asi tak ten Lecitin stojí? Najdu ho v lékárnách běžně?
StalinChlapecek

Člen
# Zasláno: 24 Pro 2010 14:50

Spinning nechci jen kvůli hubnutí ale i kvůli kondici a rozšíření kapacity plic. A proč zrovna spinning? Nic jiného semnou není nikdo ochoten podstupovat.
http://www.bodyrock.tv/category/archives/20-minute -cardio/
podívej se na ty stránky máš tu ty HIIT kardia apod. Podle mě užitečnější než 3x tydně spinning

Kolik asi tak ten Lecitin stojí? Najdu ho v lékárnách běžně?
http://www.lekarna.cz/lecitin-250g-gran-sojovy-nat ural/

Dávkuj 6-9g za den - pro viditelný učinky. Když budeš brát 15-20g denně už se ti tam budou ukazovat ty učínky jako pálení tuků , uminita, regenerace apod.
Dávkuj to ze začátku méně a postupně si to zvětšuj . Tělo si na to musí zvykat.

davidek

Člen
# Zasláno: 26 Pro 2010 01:24 - Změnil/a: davidek

A ještě mě napadlo když budu dělat ten spinning tak budu spalovat, a nebudu u toho náhodou tedy spalovat i tu svalovou hmotu?

Je možný nabrat svalovou hmotu a u toho zároveň shazovat tuk když se budu hodně hejbat? Nebo alespoň přibrat maximum svalové hmoty bez tuku?
StalinChlapecek

Člen
# Zasláno: 26 Pro 2010 11:48

A ještě mě napadlo když budu dělat ten spinning tak budu spalovat, a nebudu u toho náhodou tedy spalovat i tu svalovou hmotu?
to je právě ono.
Při dlouho trvajícím (stejným tempem) cardiu budeš spalovat právě svalovou hmoty .
Při intervalovým cardiu, TUK.
(řek jsem to abys to pochopil) Tetsuo mi dal kdysi krásnej příklad :
Podívej se na maratonce a sprintery.
Marotonci - běhají dlouhé tratě stejným tempem - nemají žádnou svalou hmotu a jsou hubení.
Sprinteři - běhají intervalově (nebo jenom krátký vzdálenosti s největší intezitou) - mají svaly a žádný Tuk

S tohodle přikladu krásně vidíš jakej má vliv když si půjdeš na hodinu zaběhat a myslíš si že shodíš nejvíc tuků.
A nebo když si dáš 10 minutovej HIIT a shodíš právě jenom TUKY

e možný nabrat svalovou hmotu a u toho zároveň shazovat tuk když se budu hodně hejbat? Nebo alespoň přibrat maximum svalové hmoty bez tuku?
Dycky při nabírání budeš nabírat i TUK, ale můžeš se lehkou aerobní aktivitou zbavovat . Ale záleží na STRAVĚ!

Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0