Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / Holení nohou
Autor Zpráva
Hermas

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2010 22:12

Tetsuo, nevím jestli se mi to zdá, ale ve videu máš oholený nohy. Každopádně to vídám i u nás v posilovně u těch urostlejších jedinců.

A vůbec.. jeto oholené nebo depilované a k čemu to je ? Zdá se mi to nevhodné (pro chlapa), ale vidím to na každém kulturistovi.
Radši ani nechci přemýšlet, co by mi na to řekli doma.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2010 23:47

Uz si to nepamatuju. Mozna, ze mam. Ono se to obcas hodi, kdyz se casto potis, lip se to utira.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
kernel

Člen
# Zasláno: 7 Lis 2010 23:33

Kdysi jsem na to měl naprosto jiný názor než teď.
Ale po tom co jsem začal jet MT, Tlaky a Dřepy tak se mi zvedla drobet hladina testosteronu, prokrvení kůže a akné se projevilo v nebývalé intenzitě.
Tím, že si člověk oholí hrudník a záda, tak si ušetří hodně červených a černých teček.

Mimo to jsem si činkou při MT dost často vyškubal chlupy na nohou jak si ji pouštím těsně.

Vůle odejde dřív než tělo.
kubasek

Člen
# Zasláno: 2 Led 2011 19:43 - Změnil/a: kubasek

Využijí tohoto tématu.
Chtěl jsem se zeptat na depilaci horní části těla. Můj otec je trochu chlupatej a nelíbí se mi to. A když se podívám na sebe tak mi přijde že jich budu mít víc než on a to fakt nechci !
Tak jestli se někdo nechal depilovat jak a hlavně kolikrát se musí depilace opakovat aby to pak už nerostlo..
Víc podrobností, nikde jsem se toho moc nedočetl. Tak bych chtěl slyšet váš názor. Díky moc
Lejla

Člen
# Zasláno: 19 Led 2021 12:59

Koukám, že tady nikdo neodpověděl na dotaz od kubasek. No tak třeba se bude hodit někomu jinému, kdo na toto fórum zavítá. Já si myslím, že v dnešní době už je epilace úplně normální věc i u mužů. A pokud se necítí dobře s chlupatým hrudníkem, tak proč si nezajit třeba na takovou proceduru. Není to žádná ostuda ani něco ocem by se nemělo mluvit. Jen teda možná někoho odradí vyšší cena, ale zase tím, jak je to trvalá záležitost to tak hrozné není.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0