Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / Posilování a alkohol
Autor Zpráva
ragnar

Člen
# Zasláno: 1 Dub 2010 19:17

Zdravím
Ikdyž sem projel několik článků s různými názory, tak by me zajímala pravda, co zpusobuje svalstvu alkohol. Věřím tomu, že jedno pivo denně je prospěšné, ale co zpusobime tím, že se opijeme? (v mém případě se hodně opiji jednou za týden v den kdy neposiluji, do posilovny chodím 3x týdně, je mi 18let)...Ještě by mě zajímalo jestli má cenu jít následující den po opití do posilovny...děkuji
wial

Člen
# Zasláno: 1 Dub 2010 19:28

Kazdy trenink lepsi nez zadny trenink, ja bych s kocovinou nemoh uz ted mi stve jen kdyz se poradne nevyspim nebo nenajim

www.last.fm/user/WIAL
HonzaM

Člen
# Zasláno: 1 Dub 2010 21:30

Alkohol hodně odvodňuje a určitě ti sebere i výkonost... Ale když se podíváš po barech, je tam spousta urostlých lidí co jsou na šrot )) Takže nabírat se s tím určitě dá...Akorát já když to pak hodně přeženu, tak druhej de nemám vůbec huť k jídlu, takže mám pak pocit, že se celej týden honím k ničemu Takže jsem chlastat přestal. Jen si představuju ty nateklý borce co do sebe cpou kreatin a pak do sebe nakope 10 panáků vodky a 10 piv, no logiku mi to moc nedává, ale budiž jim to přáno
RoManL4

Člen
# Zasláno: 2 Dub 2010 13:39

"všeho s mírou" , "nic se nemá přehánět" , "každý má svůj rozum" .. tohle je můj názor ...

z vlastní zkušenosti, co se mi za těch pár let podařilo jít i "po akci" do fitka, mam zkusenosti ruzne, jednou to byl svalový třes, jindy uplna nechut cvičit ale i normalni trenink kdy jsem nic nepoznal a dokonce jednou ale to bylo opravdu jen jednou sem zajel s kamosem precizni trenink ve kterém jsem jel převaznou cast s (do te doby) maximalkama. to sem nechapal ani ja ani kamos ktery po me chtel vedet "co sypu" ..

a jeste jedna vec kterou se ridim ja: alkohol + posilovaní = nemá řešení.. a rozhodně si ty $ co bych utratil za chlast dokazu zužitkovat lepe

Odpověď nalezneš v poznání..
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0