Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / Nové lanko - není možné sehnat
Autor Zpráva
eRiper

Člen
# Zasláno: 23 Dub 2008 17:35

Kde bych mohl sehnat lano na na multifinkčí posliovací stroj? Je ocelové potáhlé nějakým plastem (to je asi všude). Holt mi prostě ruplo (není to můj stroj), protože zřejmě nebylo namazané. Měl jsem tam pouhých 35kg. Posílejte linky či tipy kde to koupit. V železářství nemají, ve sportu tež ne, dokonce i ve fitku mi řekli že to nemůžou objednat. Kak kde? Jen dodám že stroj vypadá nějaký postarčí, výrobce sem si nikde na konstrukci nevšiml. Je dovezený z Německa. (opakuju že není můj ) Jen to lano no...
eRiper

Člen
# Zasláno: 26 Dub 2008 19:09

Nikdo neví?
Borecx

Člen
# Zasláno: 28 Dub 2008 14:50

eRiper
podivej se kde prodavaji nejaky podobny stroj s lankama, a zkus se jich zeptat jestli by ti neprodali nahradni lanko
LubosHa

Člen
# Zasláno: 31 Čvc 2013 00:13

Zkus se mrknout tady, sice bez plastu URL, ale třeba by ti to mohlo něják pomoct
Legi

Moderátor
# Zasláno: 31 Čvc 2013 08:47

Luboši, děkujeme za pomoc. Nezbývá než doufat, že i po více jak 5-ti letech bude tato informace užitečná.

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0