Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / HMB- doporučená denní dávka
Autor Zpráva
Borecx

Člen
# Zasláno: 20 Lis 2007 21:08

Koupil jsem si hmb od aminostar 500mg 100 kapslí. Je tam psané ze doporucena denni davka je 2 kapsle. Dale at neprekracuju doporucenou denni davku. Ale nekde jsem cetl ze ucinna minimalni davka je 3 gramy = 6 kapslí. Jak to tedy mám užívat?
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 20 Lis 2007 21:39

schalne jsem se na HMB kouknul na Ironfactoru a vesmes to tam lidi hodnoti jako vyhozeny penize...Ale zkus se spis optat tam, tady s tim moc lidi asi zkusenosti nema...

Člen
# Zasláno: 20 Lis 2007 23:34

Borecx
u lidi co davkovali HMB normalně povetsinou zadna změna, na ronniem psali lidi ze brali i 10g
blaster18

Člen
# Zasláno: 21 Lis 2007 00:13

Kazíte mu placebo efekt

Člen
# Zasláno: 21 Lis 2007 17:05

Borecx
jak pise Jimi jsou to vyhozeny penize
Borecx

Člen
# Zasláno: 21 Lis 2007 19:52

Paulie
Ty jsi to zkousel?
Paulie

Člen
# Zasláno: 21 Lis 2007 21:15

to ne ale jednu chvili jsem si to chtel koupit, ale potom co jsem se dozvedel a neco si prostudoval na netu, tak jsem zjistil ze to nema cenu, aby to melo aspon nejaky ucinky musel bys brat 20x vetsi mnozstvi nez doporucujou a spocitej si na kolik by te to vyslo
Borecx

Člen
# Zasláno: 21 Lis 2007 21:52

Paulie
to bych nerekl, nezavislé studie hmb prokázaly, že při podávání 3gramu hmb denně posilujícím jedincům byl zaznamenán o 300 procent vetsi narust svalove hmoty a o 100 procent sily, nez u posilujicich jedincu kteri meli stejny trening ale hmb neuzivali
tetsuo

Člen
# Zasláno: 21 Lis 2007 22:49

On s tou studii je problem, ze je jenom jedna poradna. To je takova dost znama kauza. Nicmene 3g by mely byt ok a mely by vcelku fungovat. Proste je to lepsi izoleucin. A ten "klasicky" normalne funguje.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Paulie

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2007 10:52 - Změnil/a: Paulie

Borecx
a kdo myslis ze tady tyto studie dela?? snad si nemyslis ze HMB ti prida na sile a budes mit o 300 procent vetsi narust svalove hmoty jedine k cemu ti to muze pomoci je to, ze budes o trosku rychleji regenerovat
ale je to tvoje vec klidne si to kup, treba budes nejakej zazrak a pomuze ti to tak jak pisi vyrobci
tetsuo

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2007 14:12

Mne tech 300 % nepripada jako nic zvlastniho. 1) Jde o narust za prvni mesic uzivani, pak uz to tak nefunguje. 2) Pokud nabiras bidne, nebo standardne, 0,5-1 kg za mesic, tak mi trojnasobek nepripada zazracny, ale mozny.
Samozrejme, tohle vsechno je deklarovano vyrobci a jim vyhovujicimi testy.
Ono obecne k tem velkym narustum pomaha splneni vice podminek - perfektni trenink, perfektni strava + dalsi doplnky. Samo HMB + celkem dobry trenink + strava tak napul = nic moc vysledky.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0