Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OstatnĂ­ / Efedrin
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 16:53 - Změnil/a: The Stone


Ted me asi sezerete ze chci zacit sypat, ne chci se pouze informovat.

Zajmalo by me, jak to je s efedrinem? Je zakazanej jenom proto ze se z nej vyrabi pernik? Cet jsem nejaky diskuze a v rozumnym davkovani prej neni skodlivej, je nelegalni ale nepatri mezi steroidy, v USA je legalni.

Dneska sem totiz zase mel mnohem daleko lepsi trenink nez v tydnu. V tejdnu chodim do posilky vospalej a kolikrat mezi seriema zivam a pekne me to sejri. Tak bych se trosku nakop.

Jestli to je nejak skodlivy tak to nepripada v uvahu. Nicmene jestli je jedinej duvod ten ze se to pridava do perniku tak zabranit vyrobe, tak to je blbost...trava je taky ilegalni ak olik lidi obcas huli.

Jakej na to mate nazor? Je to skodlivejsi nez ciga nebo trava? Jak?


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 16:57


nevim, jenom doplnim ze kourit travu nelegalni neni. Je nelegalni ji pestovat a prodavat. (pestovat se myslim muze jen pro svou vlastni potrebu). Proste nesmis mit u sebe mnozstvi vetsi nez male asi sem ti moc nepomohl, ale nedalo mi to a musel sem tu genialni definici napsat.
(vubec se v tom neorientuju, takze jestli nemam pravdu, at me nejakej vyhul opravi...)


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 17:01 - Změnil/a: The Stone


No, vidim ze opet kuli jimimu se bude muset topic asi prejmenovat

S tou travou taky nevim jak to je, kazdej tvrdi neco jinyho. Nekdo rika, ze u sebe nesmis mit vetsi mnozstvi nez male, a ted este nekdo ze maly je 1gram, nekdo ze 3...nekdo ze to neni dany, ale slysel sem i ze je zakazany mit u sebe jakykoliv mnozstvi (tady v cr). Ja u sebe zadnou nenosim takze se v tom nestouram. A kourit ze nelegalni neni? Chces mi rict ze dyz si dam brko pred stanici tak se jako nic nedeje?

Este s tim pestovanim pro vlstni potrebu. Jak ti muzou dokazat ze to mas pro sebe? Muzu mit pole travy a rict ze to vyhulim (znam lidi kery sou schopny to vyhuit


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Charless99

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 17:07


citace ze z


Ohne dich...
Kolci

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 17:09 - Změnil/a: Kolci


Jimi bOi
mysl


--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 17:09


Jo dik, to je hezky to vim Ale me zajma ten duvod, jestli to je jen kuli tomu ze se to dava do perniku tak at si dou nekam, ale me by zajmalo jestli to ma i zdravotni duvod. (nakej vaznej, nebo jestli je to jako zakon ze do 18ti jezakazany pit pivo a kazdej stejne chlasta od 14ti a nikomu to nevadi )


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Kolci

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 17:21


The Stone
http://www.zdrava-rodina.cz/med/med1000/med1000_62 .html


--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 17:26 - Změnil/a: The Stone


No to se o cigach rika taky...

A navic tam vubec neni nic o davkovani. Jaky davkovani ty lidi meli? A taky je dulezity mit zdravy srdce, to vim. Delal jsem spoustu let sport kazdej rok prohlidka u lekare a zadny problemy nemam. Cert vi jesi vetsina tech lidi nemela treba blby srdce.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 17:50


Najdi si info na netu, takhle z hlavy ti toho o efedrinu moc nenap


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 18:00


Praveze sem o nem uvazoval, no praskovej kofein to sem pravda nezkousel, ale jestli to bude to co 2 kafe tak to nicmoc neni teda. Kafe me skoro nenakopne kdyz sem unavenej. A pocit ze delam neco nelegalniho to me nezere nejak dyz vidim kolik lidi ma prave tu travu nebo ze du kazdej patek na pivo.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 18:10 - Změnil/a: blaster18


OK, tak si zkus n


__________________________________
If there is a will, there is a way!
Kolci

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 18:16 - Změnil/a: Kolci


blaster18
tak to jsme na tom stejn


--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
miraaa

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 18:38 - Změnil/a: miraaa


toz to na me kafe pusobi j
Samorost

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 18:42


miraaa
Pov
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 20:08 - Změnil/a: The Stone


Tak ja si zkusim dava 2-3 kafe, jenze zaprve to znamena ze nebudu moct kreatin a za druhy se na tom brzo vytvori zavislost ne?

A s tim efkem, dovyst bych si to nenechal to bych se bal basy, osobne bych si to u nekoho koupil, sice nevim u koho ale nekoho ych snad sehnal


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
saliva

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 20:26


Jestli se nepletu tak efedrin se do perniku dava protoze je to hlavni budic energie ten zpusobuje ze clovek neciti zadnou bolest ani unavu atd. ale pri velky davce muze dojit k infarktu takze co na to rict... nedoporucuji a myslim ze s jakymkoli sportem to nema nic spolecnyho
Kolci

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 20:29


The Stone
no, nevim, j


--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 20:35


Prej kdyz ses zavislej tak to na tebe prestane pusobit...o to mi de, naka zavislost mi je nekde

Jo, chtel jsem to do sebe narvat pred treninkem.

saliva

Ja si myslim ze to s jakymkoli sportem ma hodne spolecnyho.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
saliva

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 20:45


muzes z toho mit potize se srdcem ledvinama strevama a i se muzou projevit nejaky psychycky problemy o kterych ted ani nevis mimoto ze zacnes hubnout mozna v profi sportu to je bezny ale u normalniho cloveka co posiluje pro svuj dobrej pocit ne to mi nevymluvis
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 20:48


Ja nemam potrebu ti neco vymlouvat a nejde mi o hubnuti, spis o nakopnuti.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
saliva

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 20:51 - Změnil/a: saliva


ale po efedrinu klesa chut k jidlu a proste do sebe nic nenarves a nakopnuti bude ze odcvicis perfektne s vetsi vahou nebudes unavenej ale po odezneni se bud nehnes nebo si budes muset dat znova abys to prebil.... tim nemyslim zavislost ale je to proste jednodussi
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 21:00


Mimochodem, da se predavkovat kafetem?


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 21:01


nakopnuti bude ze odcvicis perfektne s vetsi vahou nebudes unavenej ale po odezneni se bud nehnes nebo si budes muset dat znova abys to prebil....

Presne tak, a vis ze to mi vubec nevadi? Ja totiz chodim cvicit navecer a pak mam problem usnout. Takze bych se na trenalu vystavil, sotva dojel domu a hned sel spat, to by bylo zuzo...a ne este ponocovat.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 21:11 - Změnil/a: blaster18


saliva
J


__________________________________
If there is a will, there is a way!
saliva

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 23:29


blaster18

pervitin je samozrejme delanej chem. z efedrinu ale i na efedrinu muze byt zavislost +

Efedrin se pou
blaster18

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 23:39


saliva
Jo, hezky jsi to zkop


__________________________________
If there is a will, there is a way!
Johnny

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2007 23:59


no nevim jako j
blaster18

Člen
# Zasláno: 1 Říj 2007 00:09


Johnny
Pro Stona je to podle m


__________________________________
If there is a will, there is a way!
tetsuo

Člen
# Zasláno: 1 Říj 2007 12:47


Jak pise blaster, lepsi nez efedrin (ve syslu pomer ucinek/vedlejsi nasledky) ma cisty kofein.
Doporucuju tablety s guaranou (2-3 pred treninkem). Vyjde to setsakra levneji nez jakykoli energy drink. Z tech, co znam, a co jsem se dival na jejich slozeni, nejlepsi je jednoznacne Kamikaze. Osobne si ale radeji dam cisty niacin a panthonenovou kyselinu, guaranu a sacharidak, nez michane predrazene vyrobky.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
The Stone

Člen
# Zasláno: 1 Říj 2007 15:51 - Změnil/a: The Stone


Tak jsem si dneska dal rano 3 (!) kafe a bigshock...vysledek byl ze jsem ve skole malem usnul.

Vis totalne k nicemu. Ja prave potrebuju nakopnout ve vsecdni den kdy pridu jako ted unavenej ze skoly a bejt schopnej na plno cvicit. Vcera jsem dojel fomina a zajmaly me maxka. Dal jsem 90, a predtim v pohode trojky s 80. Tyden predtim ve stredu jsem nedal trojky s 75.

Proto me taky stvou nehorazne ty prazdniny. Doba, kdy mohly bejt skutecne nejlepsi treninky i strava (ve skole se ten den pisou 3 pisemky clovek si rekne no tak neska se nebudu nutit jist este se pobliju vysledek 0). I jidlo mohlo bejt super a ja to pronemocnim. Opravdu jsem 100% presvedcenej ze za ty prazdniny jsem moh udelat prace vic jak za pul roku.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist