Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OstatnĂ­ / kurzov
. 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
coolturista

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 15:38


s
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 15:43


Ja jsem vsazel parkrat, ted jsem na chvili prestal ale zase s kamosem zacnu. Uz jsem mel pred MS pripravenej ticket ale nakonec jsem ho tam neodnes, a udelal jsem dobre: 1. Rusko 2. Kanada 3. Svedsko... Pak teda hodne sazim na basket, protoze tam se to da predvidat daleko vic nez treba u fotbalu


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 15:47


Ja mam na jednotlivy zapasy celkem dobry tipy, ale na celkovy poradi mi skoro nikdy nevyjde. V basketu jsem vzal na Panathinaikos jako viteze finale, ale prohral jsem protoze jsem neuhadl zapas o 3. misto(taky ten zapas o 3. misto bylo jedno z nejvetsich prekvapeni roku).

Fotbal jsem naposled sazel kdyz mi vylitla Barcelona. Pak uz jsem nemel vubec odvahu tipovat


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Marek

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 15:51


J
coolturista

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 15:55 - Změnil/a: coolturista


ja sazim na francouzskou, anglickou, nemeckou, italskou a spanelskou ligu ve fotbale, obcas skotsko, dansko... NHL sem na tiketu jeste nemel
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 16:06


Sazite nekdo pres net? Mate naky stranky? Ja jsem kdysi koukal na www.bwin.com ale nakonec jsem na to nako zapomnel


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
coolturista

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 16:11


The Stone
pres net se mi sazet nechce, protoze tam bych se nehlidal a prosazel spoustu penez. Normalne me limituje to ze jsem linej jit do pobocky a kdyz uz tam jdu, tak mam ten tiket dobre pripravenej a nekdy dokonce i vyjde
blaster18

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 16:12 - Změnil/a: blaster18


S


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 16:40


V patek jsem byl s jednim kamosem v hospode co sazi a zrovna jsme se o tom bavili a rek sem ze zase zacnu. A ted ste me jen navnadili takze tam pravdepodobne pujdu zejtra


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
coolturista

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 16:50


idealni je vsazet pred vikendem, kdy se hrajou v pa, so, ne zapasy prednich fotbalovych lig. Mam vyzkouseny ze tak okolo kurzu 3-4 se da docela casto vyhravat.. Na tiket ale vsadim prilezitost s minimaln
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 16:58 - Změnil/a: The Stone


co jsou prosimte ty AKOvky? Ja v tomhle znalej nejsem v tech terminech


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
coolturista

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 17:14


The Stone
AKO sazka znamena, ze kdyz si vsadim 4 zapasy, vsechny s kurzem 1,5, kurzy se vynasobi a mas celkovej kurz 5, musi ti vyjit vsechno, abys bral vyhru. Pokud ti jeden spadne, nedostanes nic.
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 17:26 - Změnil/a: The Stone


Tak to jsem vzdycky sazel to ako. Na vic zapasu, jeden nevyjde a nazdar. Ani nevim ze se to jmenuje ako, a ty kombinatory jsou teda co prosimte?


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
coolturista

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 17:38 - Změnil/a: coolturista


The Stone
tam si zapasy rozdelis do skupin, takze ti treba jeden nevyjde a mas sanci jeste neco vyhrat, ale samozrejme min nez kdyby ti vysly vsechny skupiny. Pak dela CHANCE jeste desitky, coz je specialni tiket, kde musis tipnout vsech 10 zapasu jednoho kola kvalitni evropske ligy (Sp, Ang, Fr, Nem.atd), je nejakej jackpot okolo 20-30 tisic pro vyherce, tipujes remizy, prohry a vyhry, neprohry ne. Vsazi se asi 20 k
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 17:42


Jo dik moc. Vis ja jsem dycky prisel a nevedomky sem sazel AKO ty kombinatory mi neco rikaly, uz jsem si vzpomel, to daval kamos nekolikrat. O tech desitkach jsem nikdy neslysel, ale pravdepodobny dotoho asi nepudu. Jinak dik za vysvetleni


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 17:49 - Změnil/a: blaster18


No od toho ty kombina


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 17:54


Ja se na to poptam kamose az spolu pujdem, ted budu sazet AKO (aj kej ou? nebo ako se to vyslovuje?) a poptam se ho na ty kombinacky aby mi to vysvetlil a uvidim. Ty desitky zatim nejsou pro me.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 17:58


akumul


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 18:01 - Změnil/a: The Stone


jo akumulator jasny. Ty ses na bwinu zaregistrovanej?

A ta kombinace uz mi je jasna To je vlastne ten muj


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 18:05


Ted na ten bwin koukam no je to tak jak rikas. Ale registrovat se tam nebudu, uz kuli veku a


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 18:13 - Změnil/a: blaster18


...na bet and winu...dal jsem si tam asi p


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 18:16


Jo sorry to sem necet, ten prispevek je dlouhej tak jsem ho preskocil To je dobry s tema poplatkama. A registroval ses az plnoletej? Asi jo co


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 18:26


P


__________________________________
If there is a will, there is a way!
Charless99

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 18:51


J


Ohne dich...
blaster18

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 21:27


Pro


__________________________________
If there is a will, there is a way!
coolturista

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 22:22 - Změnil/a: coolturista


ja preferuju CHANCE, ma desitky, jako prvni mela on-line pripravu tiketu, kdyz sem nebyl plnoletej vzdycky sem si vsadil (snad v kazdy fortune chteli obcanku )a je celkove je serioznejsi. Jedine v cem je Fortuna lepsi je poskytuje kazdy den tipy na zadni strane deniku Sport, kde si vetsinou projedu tipy, ale stejne nakonec vsadim u CHANCE.
Samorost

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2007 22:36 - Změnil/a: Samorost


Tak abych nebyl
coolturista

Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2007 00:07


dobrou v
Aquim

Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2007 10:03


da se sazet na mr. olympia jako kdo bude v jakem poradi ve stupni vitezu?
Johnny

Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2007 14:53


no vs
. 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist