Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OstatnĂ­ / Hruda a Coyote
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
Hruda

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2007 17:41


tetsuo

Kompenzovat glykogen drahym proteinem 1) nehospodarne a 2) nezdrave (premena bilkovin na glykogen je metabolicky narocna).

Ono ked si kupim kvalitny vysoko%tny protak 20g zmiesam s glukozou(maltou), tak ziskam po treningu vsetko co treba a vyjde ma to lacnejsie nez nejaky gajner. A namiesam si to podla potreby a intenzity treningu.


--------------------------------------------
Som cool-turista!
tetsuo

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2007 17:53


Sorry, nechci bejt osklivej, fakt se omlouvam, pokud se to nekoho dotkne. Hruda mozna umi cvicit a ma nejaky vysledky. Ale o vyzive, biologii a technologii vyroby neni skoro vubec nic. Jeho prispevky jsou uplne amaterske. Pta se na takove blbosti, ktere by mel vedet uz ze stredni skoly i bez specializovaneho zajmu o kulturistiku.

Ti zbyvajici lidi, cos je vypsal, mluvi podle vseho taky o ostravskem Bolidu. Nemluvi o berounskem Megabolidu ani o Nutri-Exactu, kterej je ted o dve generace dal, nez byval puvodni Bolid.

Az najdes aspon dva lidi, kteri maji spatne zkusenosti s dlouhodobejsim uzivanim konkretnich prispravku Nutri-Exactu, tj. receptur starych tri ctyri roky, pak se muzeme TEPRVE ZACIT bavit o tom, jestli nekde neni chyba.
Ale doted, to je TAK STRASNY placani, fakt se nezlob, ale to je hrozny. Uplne ziram na tu pokleslou uroven...

Clovek se tak snazi pouzivat presny vedecky argumenty a ty tady vytahujes nejake nevzdelane trouby, kteri rikaji "kdysi mi nekdo neco rikal, ze to je hrozny a ja si to teda myslim taky".

(Mimochodem, vsimni si, ze ja NIKOMU NIC nedoporucuju, jen na PRIMOU zadost odpovim varianty a NIKOMU ani nerikam, aby si kupoval drahe michane proteiny, protoze nejsem presvedceny o tom, ze je pri prijmu 1,25-1,6g/kg potrebujes.)

Porad neprislo nic, ani zrnko faktu, ktere by ukazalo na nejaky problem s Nutri-Exactem.
Chapes, tady NEJDE ani o jednu konkretni firmu, ale o celej ten SYSTEM vyzivy, o to, co delat lip.
A vy jste uplne sprajcnuti az zabedneni. Uz nechci moc provokovat, protoze me ta ignorance prestava bavit a jenom to ve vas posiluju. Takze se omlouvam, pokud vas neco urazilo a jen bych byl rad, kdybyste nad tim premysleli.
Protoze zatim mi pripada, ze jen chcete hajit stare myty a hrozne moc se jich nechcete vzdat...


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2007 17:59 - Změnil/a: tetsuo


Ono ked si kupim kvalitny vysoko%tny protak 20g zmiesam s glukozou(maltou), tak ziskam po treningu vsetko co treba a vyjde ma to lacnejsie nez nejaky gajner. A namiesam si to podla potreby a intenzity treningu.

Michas si ho s glukozou (neboli dextrozou), nebo maltodextrinem? A znas spravny pomery? Vis, ze blby pomer cukru vytvari spatnou osmolaritu (hustotu kapaliny) v zaludku?
Hm, tyhle podomacku michany gainery nejsou moc dobrej napad.
To i prumernej beznej gainer aspon tim, jak je technicky namixovanej respektuje to, co je mozny, aby se spravne rozpustilo.
A navic, maltodextrin ani glokoza nejsou samospasitelny. Velice vhodnej je i slad a hydrolyzovanej skrob (komercne prodavanej jako Vitargo, ale da se udelat i bez copyrightu).
Stejne jako musi byt michany bilkoviny, musi byt v gaineru michany i sacharidy. Jinak to dela paseku - kratkodobe - prujmy a nadymani, dlouhodobe - se oddaluje regenerace, protoze se spatne obnovuje glykogen a telo pak spaluje svaly.
Pokud vam je min nez 25let, tak na sobe diky rychlymu metabolismu nemusite nic pozorovat, ale pokud jste starsi, tak to zpomaleni regenerace poznate.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
Luk89

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2007 18:07


Tetsuo
Podle me tu vyzivu beres moc vazne mozna ten kdo se chce stat mistrem by mel tohle dodrzovat ale pro normalniho cloveka je todle zbytecne. Treba ten whey protein pouziva XXX lidi a vysledky maji dobre a staci jim to a tady resit jestli je tamto lepsi o pul procenta nebo ne je fakt zbytecne... Si myslim ze je tady hodne lidi na foru ktere ma pekne vysledky a to i bez tech tvych chytrach rad...
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2007 18:09


Luk89

Pokud by mel pravdu, tak samozrejme je to + a urcite bych se tim ridil. Jenze je siroko daleko na vsech forech a strankach jedinej kdo prosazuje megabolit a to ze syrovatka je sh*t.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2007 18:09


Miso: Len som sa chcel opytat ci nemate niekto skusenosti s f. Megabolid - teraz sa vola Nutriextract (tusim sa to takto pise). Maju celkom dobre ceny, no pocul som na nich negativne hodnotenie.

EXE: Nic hor


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
tetsuo

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2007 18:16


Luk89: I s jitrnecama a tlacenkou muzes mit pekne vysledky. Tady nejde o zadna procenta, ale o zdravi vasich jater, ledvin, srdce a mozku. Jestli mate zajem, aby vam toxiny z bilkovin napadaly mozkove neurony a nevadi vam stat se otupelymi hroudami masa, OK, vase volba...
Proste jde o celej system, ne upravovani procent uspesnosti.


The Stone: Omilas porad dokola pavlacove drby. Ty lidi neodpovidaji na nic KONKRETNIHO. Spojeni Bolid-Megabolid je silne, proto bylo pro cesky trh nutne firmu prejmenovat. Polakum je to fuk. Dlabou Nutri-Exact a vyhravaji sampionaty
Rikam - najdi aspon dva lidi, ktery uzivali konkretni vyrobek a maji s nim spatne zkusenosti. Tyhle plky, co jsem kopirujes, jsem cetl pred vic nez pul rokem. Byly jednim ze zdroju moji neduvery. Ktera davno padla...


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2007 18:17


Hele, mejte se pro dnesek, a nezlobte se na me, ze vam vrtam diru do hlavy. Snad se o to zacnete zajimat vic a pochopite, ze nejde o reklamu, nejde o prachy, ale o vase zdravi.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2007 18:25


Omilas porad dokola pavlacove drby. Ty lidi neodpovidaji na nic KONKRETNIHO. Spojeni Bolid-Megabolid je silne, proto bylo pro cesky trh nutne firmu prejmenovat.

Hele ja uz jsem nasel lidi dost. Proste tomu neverim, a tobe nemusim dokazovat proc Kdyby to byl jeden clovek, ale kdyz jich je tolik, tak to mi staci, asi kdyz nekteri rikaj ze to ma hnusnou chut tak asi opravdu neco od nich meli, nevim proc by rikali ze to ma hnusnou chut kdyz by si to nekde precetli


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
tetsuo

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2007 18:39


A ja ti rikam ponekolikaty, ze si pletou ostravskej Bolid a berounskej Megabolid.
Protoze pripravky, ktery mam ja, jsou dobry a chutny, nektery dokonce to nejchutnejsi, co jsem ze vsech suplementu mel.

NIKDO z nich tam nerika konkretni nazev vyrobku, uvedenej vyrobek Megabolid nedela, vsichni lavirujou jestli to je Bolid, nebo Megabolid, proste v tom maj zmatek.
A NIKDO - coz je uplne nejzasadnejsi - nerika NIC o jakymkoli soucasnym produktu Nutri-Exactu. Cili vsechny ty ohlasy maji nulovou hodnotu.

Ja ve skladu/obchodu v Beroune potkal 60letyho kulturistu, kterej uziva ty pripravky od Novaka 15 let a rikal, ze jsou porad lepsi. Myslel jsem si, ze tomu kulturistovi je tak 45, jak vypadal dobre. Dodnes soutezi na veteranech, momentalne se pripravoval na sezonu.
Jeden z Novakovych zamestnancu byl dokonce v reprezentaci CR v zahranici, v nizsi vahove kategorii. Videl jsem ho na vlastni oci v prodejne. Neskutecne nabusenej rizek. A to byl jeste z formy (momentalne na "matersky"). Na fotkach na nastence byl uplne vaskulani supervyrysovany hovado.
Takze minimalne dva stale, vysoce pokrocile uzivatele jsem videl. Plus, vim o mistrovi republiky, kterej od Novaka taky bere vyrobky a rozumy. Jmeno vim, ale verejne nenapisu, leda do posty, protoze by kvuli GFkum mohl mit problem.

A pro dnesek uz fakt konec.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
coolturista

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2007 23:04 - Změnil/a: coolturista


proc je tvoje kazdy 10 slovo Nutri-Exact ???? Proste kdyz si procitam tvoje prispevky tak JE TAM CITIT REKLAMA , ale rikas velmi zajimavy veci, to se musi nechat.. Jinak se tady resi zbytecny voloviny typu jestli je nejakej Bolid hnusnej apod. Koukni do logu road to olympia by coolturista, je tam mesic psanej kazdej den jidelnicek, tak se k tomu zkus vyjadrit..
rock

Člen
# Zasláno: 1 Kvě 2007 08:32


the stone
chodim na lekarskou prohlidku kazdej rok,beru protak,kreatin,glutamin a nikdy mi nic nenasli a to musim rict ze ty prohlidky jsou celkem drsny a nacural uz sem na hodne papirkuJediny co mi kdy nasli tak krev v moci ale to bylo z toho ze jsem malo pil.Tetsuo tu pise urcite dobry veci.Je videt ze ohledne stravy a doplnku toho vi dost ale ty prohlidky bych se fakt nebal.Je ale pravda ze kdyz si to tak procitam tak uz nevim cemu mam verit,to co pise tetsuo je celkem logicky a rozumny ale jaternima a dalsima testama prochazim tak uz nevim
The Stone

Člen
# Zasláno: 1 Kvě 2007 08:57


Kdyz beres ten protein a kreatin v rozumnych davkach, jatrum se nic nestane


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Hruda

Člen
# Zasláno: 1 Kvě 2007 13:02


Este sa tu o tom bavite?

Firmy len hladaju sposob ako lepsie predat proteiny a preto pouzivaju stale kvazi nove nazvy,sposoby technologie,rozne hodnoty,len aby sa odlisily od konkurencie.Tiez by som to tak robil. V syrovatke sa uz neda nic svetoborne vymysliet,tak sa hladaju zavadzajuce sposoby pod roznymi odbornymi nazvami(ktorym aj tak bezny konzument nerozumie)a to je vyhodne pre firmy na zvysenie predaja.

O negativnych ucinkoch syrovatky mam jasno a aj vacsina vedcov vo svete.


PS:Mne sa paci jak tetsuo najskor vyhlasuje ze len navstevuje jejich stranku a nema nic spolocne s tou firmou,ale hned na to dokaze vsetko ohladne tej firmy vysvetlit dopodrobna.(Falzifikaty bolidu,kto od nich kupuje suroviny,jak to chodi vo vyrobe,predaji...)

Mna zaujima ci firma dala podnet na stihanie neznameho pachatela pri falsovani jejich produktov a ci sa nieco zistilo,alebo to bol len sposob ako
hodit nekvalitu vyrobkov na niekoho ineho. Ale to mi tetsuo asi nezodpovie,lebo nema s firmou blizsie kontakty.

A kto by len falsoval pripravky,ktore maju slabsiu predajnost oproti inym kvalitnejsim firmam?


--------------------------------------------
Som cool-turista!
Hruda

Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2007 15:18


Este dodam tabulku,snad to bude hovorit za vsetko. Je tam v tabulke PDCAAS, ktora hovori za vsetko co sa stravitelnosti tyka. ROvnica je jednoducha. Lepsia stravitelnost=mensia zataz na cely traviaci system.

http://www.suplementy.sk/forum/viewtopic.php?t=18


--------------------------------------------
Som cool-turista!
blaster18

Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2007 15:38


To je sice Hrudo fajn, ale a


__________________________________
If there is a will, there is a way!
tetsuo

Člen
# Zasláno: 3 Kvě 2007 15:26


Po kratke pauze ZPET.

coolturista: "proc je tvoje kazdy 10 slovo Nutri-Exact ????"
Protoze KAZDY prispevek nejakeho oponenta ho obsahuje taky a plete dohromady tuhle firmu s ostravkym Bolidem. Ja JEN reaguju.
Pokud si projedes moje prvni prispevky na tomhle foru o vikendu, zjistis, ze jsem zadnou firmu nejmenoval, az do chvile, nez se me nekolik lidi zeptalo, co zkusit za konkretni vyrobky. Stejne tak jsem nikdy nikomu nedoporucoval konkretni vyrobky, dokud se me na ne PRIMO neptal.
Mne je trapny, ze to pusobi jako reklama, ale po nekolika mesicich jsem ZATIM nenasel lepsi informace o jinych firmach, ktere by srovnatelne otevrenym zpusobem rikaly, z ceho, jak a proc delaji sve vyrobky. PER, BV a PDCAAS jsou zastarale zpusoby mereni, maji jen omezenou vypovidaci hodnotu.
Na ty jidelnicky se podivam, dik za podnet.

Hruda: "tetsuo najskor vyhlasuje ze len navstevuje jejich stranku a nema nic spolocne s tou firmou,ale hned na to dokaze vsetko ohladne tej firmy vysvetlit dopodrobna.(Falzifikaty bolidu,kto od nich kupuje suroviny,jak to chodi vo vyrobe,predaji...) "
Dovedu to vysvetlit, PROTOZE jsem se tomu venoval dva tri mesice. Vim o kupovanych surovinach a o prodeji jinam. Vim taky, jak funguje potravinarksy prumysl a co prebiraji firmy na tzv. sportovni vyzivu.
Z toho duvodu taky vim, ze Megabolid neni zadna mala firma (v soucasne podobe delaji i do biopotravin, coz je MNOHEM vynosnejsi), cili falsovani jejich vyrobku, zvlast v dobe raneho nastupu internetu bylo asi velmi vyhodne.
Mam minimum informaci o tom, jak to bylo s falesnym Bolidem (napr. nejake zaloby), nicmene internetove odkazy na dosud existujici ostravsky Bolid (a jeho majitele) a jiz neexistujici berounsky Megabolid, ktery se prejmenoval, ma jine vyrobky a jineho majiele, mi davaji dost indicii k tomu, abych si vyvodil, ze ty firmy spolu nemaji nic spolecneho. (Zkuste treba vypisy z obchodniho rejstriku, to vam dost napovi, kdyz porad pochybujete.)
NICMENE - pro uklidneni, pri pristi zastavce v Beroune se na to muzu zeptat. Stejne, jako se vy muzete zeptat majitele mailem. Co vam to udela?
Ja se neptal proto, ze jsem mel dost co delat, abych pochopil vsechny prakticke informace okolo vyzivy, o pravni stranku stare kauzy jsem se nezajimal. Puvodne jsem si akorat myslel, ze se Novak trhnul od stare firmy a udelal si vlastni.


NEJDULEZITEJSI:
Porad tady mluvite jen o jatrech a rychlosti traveni a vstrebavani.
JENOMZE - nadbytkem bilkovin a nevyvazenym slozenim aminokyselin se poskozuji nejen jatra (ktera se daji detoxikovat), ale nevratne se poskozuji i ledviny a nevratne se poskozuje i srdce a mozek. Nehlede na to, ze se i pres obcasnou detoxikaci jater nemusite po letech naduzivani proteinu vyhnout rakovine.
Takze momentalne chytre a znalecke reci o syrovatce vam za par let budou k nicemu. Tady jde o problem celeho tela, ne jen vice ci mene zatezovanych jater.
SPECIALNE PRO HRUDU: Nejde jen o travici system a ta tvoje rovnice neni tak jednoducha, jak si naivne predstavujes.

Nikdo nepopira, ze se po syrovatce rychle nabiraji svaly, ze se dobre technologicky zpracovava, ze se rychle vstrebava a ma priznice chutove vlastnosti. Ale to neznamena, ze je syrovatka vhodna jako dominantni zdroj bilkovin (protoze se blbe vyuziva a je z ni nejvic bilkovin, ktere se promenuji na toxiny a alergeny). Coz v pripade davkovani 100g denne a vice je opravdu nebezpecne.

Zkuste premyslet nad tim, proc mlecny prumysl vyhazuje syrovatku, nechava ho firmam pro vyrobu proteinovych prasku a proc tyhle firmy v soucasnosti delaji akorat vyzkumy okolo toho, jak co nejlepe pripravit syrovatku, a nikoli, jak vyvazit ruzne zdroje.
Mozna konecne objevite ten komplot a uvedomite si, ze jste pokusni kralici v byznysovem kolotoci velkych firem, kterou kaslou na vase zdravi.

A pak si zkuste dohledat mensi firmy, ktere mysli na zdravi zakazniku.
Ja osobne na tom momentalne pracuju. Muj jediny dostupny objev je nejmenovana ceska firma, solidne vyhlizi i AONE Nutrition a patram jeste po jedne kanadske firme, ktera u nas zatim neni.

Kdyz jste schopni odhalit to, ze weiderovy principy jsou nevhodne pro cviceni u lidi s normalni genetikou a jedete podle Chada Waterburyho, mozna prijdete i na to, ze vam Weider a s nim spojene casopisy lzou o vyzive a ze porad zijete v zajeti mytu (2-3g bilkovin/kg, spousta whey proteinu).
Postoupime zas vsichni o nejaky ten stupinek poznani dal. Co vy na to? Nestoji za to to zkusit?
Nerikam - zacnete si vsichni objednavat urcite pripravky, rikam spis - zacnete psat svym dodavatelum whey proteinu, jak delaji svoje vyrobky a jake pouzivaji testy, jestli znaji vyzkumy Svetove zdravotnicke orgaizace a kriterium AAS?
Mozna zjistite, jak jsou velci distributori ignorantni a nevzdelani a zacne ve vas hlodat cervik pochybnosti.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
vlcin

Člen
# Zasláno: 3 Kvě 2007 15:35


kua co m
The Stone

Člen
# Zasláno: 3 Kvě 2007 15:44


vlcin

Preber si to sam. Bud ver tetsuovi nebo desitkam jinych lidi (nemyslim jen lidi na tomto foru).


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 3 Kvě 2007 15:47


To je sice Hrudo fajn, ale a


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
tetsuo

Člen
# Zasláno: 3 Kvě 2007 16:06


REPOST z jineho klubu:

Ach, BOZE, proc to porad nechapes. Tohle ja NEPOPIRAM!
Ano, ve whey proteinu je hodne leucinu, isoleucinu a valinu a hodne glutamove kyseliny. To ma, samosebou vliv na rust svalu. Ale neni to celkove dobre pro CELY ORGANISMUS. Kolikrat to mam vysvetlovat? Je rozdil nejen mezi rychlosti vstrebavani, ale i mezi vyuzitelnosti pro svaly a pro cele telo!


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
Hruda

Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2007 12:45


tetsuo

plete dohromady tuhle firmu s ostravkym Bolidem

Si uz totalny k...? Tak hod nejaky dokaz ze niekedy nejaky ostravsky bolid existoval.

A nie dokaz co tvrdi firma mega bolid,ale nejake dokazy od organov v tresnom konani.


--------------------------------------------
Som cool-turista!
blaster18

Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2007 13:56 - Změnil/a: blaster18


Co t


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2007 14:39


Ostravskej bolid mozna existoval, ale nikdo si to s nutri-exactem neplete a Megabolid a Nutri-exact sou akorat samosery a krmeni pro prasata jak jsem slysel takze ruce od toho co nejdal


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Hruda

Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2007 15:47


blaster18
Co t


--------------------------------------------
Som cool-turista!
blaster18

Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2007 15:51 - Změnil/a: blaster18


No v


__________________________________
If there is a will, there is a way!
Hruda

Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2007 15:55


No ale toto si nikto nezamiena s jejich vyrobkami.

Ani ludia co sa z megabolidu dosrali.


--------------------------------------------
Som cool-turista!
blaster18

Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2007 16:00 - Změnil/a: blaster18


Relevantnost v


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2007 18:37 - Změnil/a: The Stone


blaster18

Blastere ty ses nemoznej:

Reakce na otazku ohledne firmy Nutri-exact(Megabolid) pana Novaka:

Douglas
Asi tady budu kamenovan


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Petr

Administrátor
# Zasláno: 4 Kvě 2007 19:07 - Změnil/a: Petr


Nechce se mi to
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist