Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OstatnĂ­ / Vyska
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Autor Zpráva
blaster18

Člen
# Zasláno: 23 Dub 2007 11:23


Odborn


__________________________________
If there is a will, there is a way!
blaster18

Člen
# Zasláno: 23 Dub 2007 11:25 - Změnil/a: blaster18


P


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 23 Dub 2007 11:35 - Změnil/a: The Stone


Zatim tady hazis jen studie z predskolniho veku. Je trochu rozdil jestli se bavime o 14-15ti letech nebo o 4-5ti. Krom toho ja vim ze jsou studie na to, ze sportem se rust ovlivnuje, nicmene to je jako u karnitinu, vetsina studii ukazuje ze to je placebo, ale jsou i studie opacnyho nazoru. Jde o to kdo cemu veri a jak si to prebere. Nicmene kdyz se rozhlidnes po forech, tak skoro vsude se dojde k zaveru ze to je mytus, i kdyz se najdou jedinci ktery ho vyvracej


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 23 Dub 2007 13:38 - Změnil/a: blaster18


To je fakt debata k ni


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 23 Dub 2007 14:03 - Změnil/a: The Stone


Anonym se ptal, jestli to n


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 23 Dub 2007 14:32


Aha, a pro


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 23 Dub 2007 14:38


Ze to jinou stravou, tim ze proste lidi stale rostou, ale hlavne a to uz jsem psal nekde jinde: Porad je rozdil 2 hodiny denne treninku at uz gymnastiky, hokeje, a pak celej den sedeni ve skole a valeni u televize, a neco jinyho je denne 15 hodin nosit tezky bremena a dostat k jidlu misku nakejch bobuli. To je porad neco malinko jinyho nez si udelat 4 serie drepu


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
luki

Člen
# Zasláno: 25 Dub 2007 22:13


Dobry den.Zacal jsem posilovat pred pul rokem a je mi 14,5-Chci se zeptat
blaster18

Člen
# Zasláno: 25 Dub 2007 23:00


Jestli nebude


__________________________________
If there is a will, there is a way!
Jaky33

Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2007 19:43


http://www.vyzivadeti.cz/pohyb-a-zdravy-zivotni-st yl-deti/tipy-na-sportovni-aktivity/sportovni-aktiv ity-podle-veku.html#dorost


cituji
Dorostov


__________________________
Je několik prostředků jak přijít o pokuąení, ale nejjistějąí je zbabělost.
Gehenne instructor

Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2007 20:05


Cau, taky pripojim nazor. Nadmerna fyzicka zatez muze vest k predcasnymu ukonceni rustu. dybyste udelali rentgen malymu diteti a dospelymu clovekovi zjistili byste ze to maly dite ma mezi hlavicema kloubu a samotnou kosti takovou chrupavcitou mezeru. to je rustova zona ktera se v dospelosti premeni na kost a rust se ukonci. Jestlize bude dite namahat svoje klouby nadbytecne "telo si bude myslet ze uz je cas ukoncit rust" protoze na klouby bude vyvyjen vetsi tlak ktery odpovida vetsi vaze a vysce. Kdyz bude nekdo cvicit jen se svoji vahou tzn. sport nebo posilovani s vlasni vahou nic se nestane. Jestlize bude chodit do posilovny a trvale pretezovat klouby rust se muze ukoncit. Dulezity je ze MUZE ale nemusi, zalezi na genetickej predpokladech. Tata je ortoped takze to mam z prvni ruky;) zatim cau
Samorost

Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2007 21:22


Gehenne instructor

Nevim gdes to zjistil,
Gehenne instructor

Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2007 23:20


Jakejkoliv rust je podminenej hormonalne ale kdyz rostes do vejsky tak ti rostou kosti a ne svaly a kosti muzou rust jenom v mladi kdyz jsou na nich rustovy zony narozdil od svalu;)
Samorost

Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2007 23:35


Gehenne instructor

Gehenne instructor

Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2007 23:49


okej, hlavne ze si nakonec rozumime
Chuck

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2007 21:11


Chci se zeptat, jestli se jd
Chuck

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2007 21:13


Je jim 20 a 16 let ten mlad
The Stone

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2007 21:31 - Změnil/a: The Stone


No, mineralni vodou bez bublinek to urcite nebude . Mas pravdu, hlavni ulohu hrajou geny, ale ne jen po rodicich, ale i po prarodicich. Jestli mate i stejny prarodice, pravdepodobne je nekterej z vas od souseda .
Zalezi taky na tom kdo kdy vyroste. Ten co ma v 16ti 200cm, tak treba uz nevyroste ani o centak a ty ho dorostes. Nebo jeste o 10 vyroste. Nekdy nastrane kuriozita, znas taky 16ti letyho kluka kterej ma 209 a jeho otec ma pod 190 (je mensi nez ja).

Slysel jsem taky pripad, ze kluk mel normalni rodice, a narost do 212cm. Figl byl v tom, ze jeho babicka mela pres 190cm. Psal to nekdo tady.

Odpoved na tvoji otazku: Vicemene se to skutecne moc ovlivnit neda. Snad neposilovat brzo s tezkyma vahama, tzn zadny tezky drepy a mrtvy tahy. Jist hodne bilkovin, protoze udajne argrinin a glutamin hlavne z AMK pomahaj vylucovani rustovyho hormonu, ale zazraky urcite necekej. Nejvic rustaku se vylucuje pred pulnoci, takze chodit driv spat. Ale podle myho nazoru ti to stejne vic jak o zanedbatelny 2-3cm nepomuze.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Jirkas

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2007 22:13


Chlapy to ja mam spoluzaka, kterej ma od 14 let 205 cm, a kdyz se na telaku hraje basket, tak ho postavime ke kosi, nahrajem a hotovo jinakje neohrabanej, vychrtlej(muze mit takycca80-85kg) a i ja jsem rychlejsi v behu nez on(ja sem nesportovec). Takze ja jsem rad za svych 174 cm
blaster18

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2007 22:36 - Změnil/a: blaster18


M


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2007 22:40


Presne tak, samozrejme ze strava muze mit na vysku podstatnej vliv, ale zijeme v dobe kdy nikdo nema misku rejze na tejden. A v dusledku to jestli vypijes o litr mlika dene vic nebo min takovej vliv podle me urcite nema.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2007 22:46


Jo, d


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2007 22:47


Chuck

Kolik ti je, kolik meris, kolik meri tvuj otec, matka, pripadne sourozenci a babicka s dedou? Jak si rost od mala a jak si rost v poslednim letech?

Ja mam taky zajimavou krivku rustu. (mam ji tady doma delali sme ji odmala s tatou). Ja jsem se narodil jako podprumerny jedinec (v 1 roce jsem mel 73cm, prumer 76cm). Ve 2 letech uz jsem byl na prumeru (90cm), ve 3-8ti letech jsem byl vysokej (nad 75pecentilem), od osmi jsem byl velmi vysokej (nad 90 percentilem) a tedka v 17ti jsem nevim co (nad 97 percentilem). Od mala sportuju, sportoval jsem i 5x tydne. V poslednich letech ovsem bohuzel uz tolik nerostu ( posledni rok o 1cm).


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Chuck

Člen
# Zasláno: 18 Čvc 2007 12:33


Je mi 18, m
nEcro

Člen
# Zasláno: 18 Čvc 2007 12:44


Chuck
to uz moc neporostes kdyz uz mas 18 byh rekl .
ja mam 16 a mam 197cm a chodim do tridy s typkem co ma cca 160cm a vazi 40-45kg , na studenta 2 rocniku docela drsny a to tam mame takovyhle 2


--------------------------------------------------------------------------------------------
Je dule
The Stone

Člen
# Zasláno: 18 Čvc 2007 12:59 - Změnil/a: The Stone


Chuck

Tak v 18ti to ses rozhod pozde s tim neco delat, s tim uz se budes muset bohuzel holt smirit, protoze tady ti zrejme nepomuze ani rustovej hormon. Je tady sice urcita sance ze se este rozrostes, ale mala a stejne vic jak takovych 173cm z toho nevyzdimes.

Ale je fakt, ze tvoji rodice nejsou zadny obri, takze s tim nic moc neudelas. Zase muzes bejt mohutnejsi, nemusis toho tolik sezrat abys byl nabusenej. Krom toho se vsude vejdes a nemusis vybirat hadry ne podle toho v jaky velikosti to maj ale podle toho co se ti libi. A podle me, 170cm neni zas tak hrozne malo.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Petr

Administrátor
# Zasláno: 18 Čvc 2007 13:51


Chuck
St
The Stone

Člen
# Zasláno: 18 Čvc 2007 13:53


No to by byla parada


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 17 Říj 2021 16:35


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 17 Říj 2021 16:36


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist