Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OstatnĂ­ / SACHARIDY,KREATIN,PROTEIN
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 17 . 18 . >>
Autor Zpráva
Gass

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2006 18:49


jeste do toho zacnu brat sacharidy a kreatin a bude....a jestli ani potom nepriberu..jako kdyz bduu jist jeste brat ten sacahrid a kreatin...tak na to seru skocim z okna a bude
Tomis

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2006 19:04


Gass
Na ten kreatin mas cas.Ze zacatki porostes uplne bez problemu.A po cem sahnes kdyz uz to nepujde a ty bys uz kreatin bral?
Gass

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2006 19:39


steroidy ne ale tak ja myslim ze pak treba po vetsich davkach kreatin....+ sacharidy...a tak to bych neresil..a jestli priberu jako abych se oplacal tak nepotrebuju pribirat dal pak uz si budu tvarovat podle sebe v posilovne jak bych to telo chtel... vis jak
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2006 20:14


Prijde me ze moc nevis co mluvis. Ja se jeste kreatinu vubec nedotknul a vubec mi nechybi, nemam potrebu ho pouzivat, protoze jsem (aspon si to myslim) jeste nevycerpal svuj potencial.....proste na kreatin mas dost casu.


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
Tomis

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2006 20:18


Jimi bOi
Ale je pravda ze jsem mel z kreatinem vetsi silu a vydrz.Bral jsem CEE a po vanocich se k nemu vratim
Gass

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2006 20:20


no jo....ale ty jak si zacinal nebyl si hubeny...chapes? ja proste vim ze i kdyz bduu zrat jako prase tak nepriberu...vim to...proto si chci necim pomoct
Tomis

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2006 20:23


Gass
Ale to neni pravda.Ja mel pri vysce 183cm 70kg a ted asi 83 a kdyz se nazeru tak 85.
Gass

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2006 20:25


vidis ? ja sem byl na patnactiletce to uz je naky mesic a tam mi rekli 185 a 65 kilo ! sem na hovno ! treba mam ted vic nevim kolik to je mesicu...ale fakt mi prijde ze potrebuju naky ten pripravek...me to i nakopne doufam...proste to asi potrebuju
Tomis

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2006 20:29


Gass
Ale to si jen myslis!Suplementy jsou jen doplnkem stravy at uz protein nebo kreatin.Nic ti nepomuze pokud nebudes kvalitne zrat!Zbytecne vyhozeny prachy
Robo

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2006 20:32 - Změnil/a: Robo


Nevim pro
Tomis

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2006 20:43


Robo
pekne napsane
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2006 21:07


vim ze i kdyz bduu zrat jako prase tak nepriberu...vim to...proto si chci necim pomoct

az to budes skutecne poctive plnit a nebudes pribirat, tak jo, ale rict si ze urcite neco potrebuju, protoze to proste vim je hloupost...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
Tryggve

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2006 21:15


kurna chlape!! Ty do toho musis jit s tim, ze proste priberes at chces nebo ne a ne, ze vis, ze nepriberes. Zkratka a jednoduse vaz se na presnej vaze kazdej den v urcitou dobu a zjistuj, jestli pribiras nebo ne. Kdyz ne, jez vic.
blaster18

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2006 21:38


Gass
ROZHODN


__________________________________
If there is a will, there is a way!
Hruda

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2006 14:37


Gass

no jo....ale ty jak si zacinal nebyl si hubeny...chapes? ja proste vim ze i kdyz bduu zrat jako prase tak nepriberu...vim to...proto si chci necim pomoct

Vravis ze mas nejak 65kilo.Vies ako malo potrebujes kalorii,aby si zacal priberat?Pri tej istej vyske mam cez 90 s minimom tuku.To uz je problem dostat kvantum zradla do seba,aby som isiel hore.Stacila by mi polovica toho co zjem,aby som priberal,keby som mal 65kilo.
V 18tich som mal 184/67kg.
Pred rokom 76kg a nemal som ziadny protak,gajner.

K tomu kreatinu.
Kreatin taha vodu do svalov.
Ale kde niesu svaly tak ten kreac nema kam tahat vodu.Kreac az ked bude dost svalov.

Ja som za to aby si napisal co vsetko o kolkej zjes za den.


--------------------------------------------
Som cool-turista!
Gass

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2006 15:37


ja vim dekuju vam za snahu...jak si to psal stim borcem z te koleji ja sem to mel taky tak Ted uz ale druhym dnem se snazim jist co 3 hodiny... stejne mam penize a nevim co snima tak si koupim aspon ty sacharidy dam vam odkaz ktery mi kamos doporucil..
http://obchod.ronnie.cz/s-92-mega-mass-2000.html je dobrej ?
Hruda

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2006 15:47 - Změnil/a: Hruda


Zbytocne drahy na to,ze tam su nekvalitne bielkoviny.
http://www.suplementy.sk/BioTech-Hyper-Mass-5000.a spx
http://www.suplementy.sk/BioTech-Mega-Gainer-3100. aspx

Mas lepsie za a ovela lacnejsie.
Ale gajnerov mas hafo,tam vyberaj podla ceny,lebo zbytocne platit vela penazi za maltu a glukozu+trochu bielkovin.
Aj tento je good.
http://www.suplementy.sk/Maxi-Mega-Mass.aspx


--------------------------------------------
Som cool-turista!
Gass

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2006 15:52


ja tomu fakt nerozumim...me doporucil ten co sem ukazoval kamos ...ten ho bral a prej mu pomohl...Hurda> prosimte vyber jeden ztech co si napsal...hlavne aby byl ucinny...na Cenne nezalezi
Gass

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2006 15:56


nic proti tobe ale rekl bych ze to co si mi napsal ty odkazy...kdyz ej to takove levne tak se z toho mozna poseru a to bdue vscechno...chtel bych neco kvalitniho co pomuze
Hruda

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2006 16:00


Ok,vyber si Ten Hyper mass 5000,nie kv


--------------------------------------------
Som cool-turista!
Gass

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2006 16:18


diky...stejne nevim...jeste dneska zadju do fitka u nas ve meste a poptam se tam... nevim jestli nakoenc nekoupim ten co sem psal ja ...jinak diky ti za pomoc
Hruda

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2006 16:44


Zbytocne drahe a nekvalitne.Ten gajner ma uz vyse 10rokov.a skoro stale ta ista procedura.


--------------------------------------------
Som cool-turista!
Gass

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2006 17:06


me se celkem libil tenhle co si ukazoval
http://www.suplementy.sk/BioTech-Mega-Gainer-3100. aspx ten je jaky? jo a za jak dlouho mi to pride kdyz to je ze slovenska?
Hruda

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2006 17:12


Sak si to objednaj aj z ronnieho.To som ti dal len priklad,lebo to je moja www a viem to hned najst.


--------------------------------------------
Som cool-turista!
Gass

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2006 18:37


oki ....ted sem prisel z fitka ptal sem se tam ze chci nejaky gainer pro zacatecniky a on mi ukazoval borec nakou pixxlu myslim mega gainer nebo co ...byla to pixla jak krava za 450 kc...rikal ze vtom sou bilkoviny,nejaky kreatin, a vysvetloval mi ze musim mit vetsi prijem nez vydej nebo co neco tam vysvetloval....mam si koupit to co mi doporucil on nebo to co vy ? ( Hruda) je pravda ze on me sice videl...ale tak nevim...cobste rekli
Hruda

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2006 18:47


Boze to ani nevies kolko kilova bola?vyrobca?Tak to kup a je to.Mozno sa z toho poseries.Mozno sa potrebuje toho zbavit.


--------------------------------------------
Som cool-turista!
Gass

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2006 18:56


kua...ja nevim....ja sem se endival tomu nerozumim....ale vypadalo to dobre....bylo toho...pockej ukazu ti jak ta pixla vypadala ! JO myslim ze to bylo presne tohle asi to melo ten stejny obrazek...jestli to bylo ono ...http://obchod.ronnie.cz/s-426-maxi-mega-mass.ht ml je to dobre?
Gass

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2006 18:58


http://obchod.ronnie.cz/s-426-maxi-mega-mass.html
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2006 20:05


kua chlape jak nerozumim, prave proto ze nerozumis se o to musis zajimat. Myslis ze Hruda hned jak se naucil cist a psat vedel vsechno o gainerech, proteinech a kreatinech? Trochu zaber, dyz se tomu chces venovat...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
Gass

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2006 20:08


ja enchci delat kulturistiku chci jen trosku vypadat na leto ! ja vim uz ste me poucily jen mi poradte jestli je tenhle dobry nebo ne prosim
http://obchod.ronnie.cz/s-426-maxi-mega-mass.html
jinak dekuju za vsechno vsem
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 17 . 18 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 8
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist